به روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
رئیس سرویس اطلاعات نظامی یمن:
«عبدالله الحاکم» یمن گفت که مزدوران وابسته به ائتلاف سعودی در سایه نزدیک شدن موعد آزادسازی مأرب چاره‌ای جز تسلیم شدن نخواهند داشت.
کد خبر: ۴۴۴۲۳۹
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹ - 22February 2021

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از المسیره، «عبدالله الحاکم» رئیس سرویس اطلاعات نظامی یمن در جریان یک نشست با شیوخ قبایل استان‌های جنوبی این کشور اظهار داشت: مزدورانی که در حال حاضر در میان صفوف ائتلاف سعودی قرار دارند چاره‌ای جز تسلیم شدن نخواهند داشت.

وی افزود: ما با نزدیک شدن به موعد آزاد سازی شهر مأرب تلاش می‌کنیم با کسانی که به صفوف دشمن پیوسته اند با مهربانی تعامل شود تا دشمن فرصت سوء استفاده از آن‌ها را پیدا نکند.

الحاکم ادامه داد: ما شاهد آن هستیم که عناصر مزدور وابسته به ائتلاف سعودی از روش‌های مختلف از جمله مذهبی یا اجتماعی تلاش دارند اوضاع را در شمال و جنوب یمن متشنج کنند.

وی گفت: در حال حاضر استان‌های ذمار و بیضاء تبدیل به گذرگاهی برای حرکت مزدوران به استان مأرب شده و باید جلوی این روند گرفته شود.

این مقام یمنی در ادامه بیان کرد: آمریکا، رژیم صهیونیستی و عناصر وابسته به آن‌ها برای به دست آوردن یمن از توطئه‌های نظامی، اقتصادی و سیاسی و قبیله‌ای استفاده می‌کنند.

الحاکم پیشتر نیز در جریان یک نشست نظامی اعلام کرده بود که عزم فرماندهان یمنی برای آزاد سازی مأرب جدی است.

انتهای پیام/ ۴۶۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها