به روز شده در: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۹
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا:
حجت الاسلام «غلامحسن تسخیری» با انتقاد از عدم اجازه تدفین پیکر‌های مطهر شهدای گمنام در باغ ۳۳ هکتاری رامسر گفت: متاسفانه عده‌ای بازی درآوردند که زیبنده وپسندیده نیست.
کد خبر: ۴۴۵۳۳۰
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۳ - 28February 2021

عده‌ای برای دفن شهدای گمنام در باغ ۳۳ هکتاری رامسر بازی درآوردند/ کدام میراث از شهید گمنام گران سنگ‌تر استبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، حجت الاسلام «غلامحسن تسخیری» مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا بعدازظهر امروز در مراسم تشییع و خاکسپاری ۲ شهید گمنام در رامسر با انتقاد از عدم اجازه برای تدفین پیکرهای مطهر شهدا در باغ ۳۳ هکتاری اظهار داشت: چگونه این باغ ۳۳ هکتاری برای دو شهید مکانی ندارد و اینکه یک عده برای دفن شهدای گمنام در باغ ۳۳ هکتاری بازی در آوردند، زیبنده و پسندیده نیست.

وی افزود: کسانی که یک روز گرد و غبار جنگ در تنشان نیست برای دفن شهدا نظر می‌دهند که تأسف برانگیز است.

حجت الاسلام تسخیری با بیان اینکه شهدای گمنام به شهرستان رامسر کرامت و عزت بخشیدند و باید قدردان آنها باشیم، با گرامیداشت رحلت حضرت زینب (س) افزود: حضرت زینب در تقوی زبانزد بود و ملقب به عابده آل علی شد زیرا اهل عبادت و عفیف بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با انتقاد از بد اخلاقی‌های برخی مسئولین و مردم نسبت به عدم دفن شهدای گمنام در باغ ۳۳ هکتاری تصریح کرد: یک عده برای دفن شهدای گمنام در باغ ۳۳ هکتاری بازی در آوردند که زیبنده و پسندیده نیست.

حجت الاسلام تسخیری خطاب به فرماندار، اعضای شورای شهر، میراث فرهنگی و کسانی که با دفن شهدا در باغ ۳۳ هکتاری مخالفت می‌کردند، خاطرنشان کرد: چند آهن پاره در باغ ۳۳ هکتاری افتاده است و همان مجوزی که برای آنها دادید باید برای دو شهید گمنام می‌دادید.

وی افزود: این آهن پاره‌ها چرا در باغ ۳۳ هکتاری بنا شد و تخریب نمی‌شود و چرا کسانی که بدون مجوز اقدام به ساخت آن کردند به دستگاه قضائی معرفی نمی‌شوند؟ کدام میراث از شهید گمنام گران سنگ‌تر است و چرا در برابر خاکسپاری شهید در باغ ۳۳ هکتاری مقاومت کرده‌اید.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با اظهار اینکه ولایتمداری، اطاعت پذیری دارد، بااشاره به انتخابات پیش روی گفت: باید بیدار و هوشیار باشیم و انتخاب درست کنیم زیرا شعار ولایت دادن کاری ندارد اما اصل انقلابی بودن و انقلابی عمل کردن است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها