به روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۷
فرمانده تیپ ۲۸۱ زرهی شهید نیکخواه نزاجا:
سرتیپ دوم ستاد «علی محمد شهلایی» گفت: تلاش داریم آنچه در توان داریم و میسر است در خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران باشیم و این مایه افتخار است.
کد خبر: ۴۴۵۸۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹ - 03March 2021

خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران  مایه افتخار استسرتیپ دوم ستاد «علی محمد شهلایی» فرمانده تیپ ۲۸۱ زرهی شهید نیکخواه نزاجا در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در کرمانشاه اظهار داشت: نظام اسلامی مدیون خون‌های پاک شهدا و صبر و استقامت خانواده معظم شهدا است، خانواده‌های معظم شهدا الگو‌های صیر و ایثار و استقامت هستند.

وی با بیان اینکه شهدا دانش آموختگان مکتب امام حسین (ع) هستند، تصریح کرد: شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند و امروز نیز خانواده‌های آن بزرگمردان، همان مسیر را با افتخار و سربلندی طی می‌کنند.

‌شهلایی بیان داشت: تلاش داریم آنچه در توان داریم و میسر است در خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران باشیم و این مایه افتخار است.

فرمانده تیپ ۲۸۱ زرهی شهید نیکخواه نزاجا گفت: از دیدار با خانواده شهدا و جانبازان روحیه می‌گیریم، این دیدار‌ها موجب تقویت روحیه خدمت رسانی است.

وی افزود: عزم جانبازان و خانواده شهدا و ایستادگی در پای ارزش‌های انقلاب اسلامی و صبر و بردباری ایشان روحیه خدمت را در مسئولان تقویت می‌کند.

این مسئول متذکر شد: دیدار و تکریم از خانواده معظم شهدا و ایثارگران جزو رسالت‌های این تیپ هست و  خواهد بود  كه از فروردین امسال به مناسبت چهليمن سالگرد دفاع مقدس تا کنون با ۲۳۰ خانواده معظم شهيد و ايثارگران دیدار انجام شده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها