به روز شده در: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰
مسئول اداره آموزش رزمی تخصصی معاونت آموزش سپاه پاسداران:
سردار «محمدعلی حق‌بین» گفت: کسانی که با فرهنگ دین و شهدا غریبه هستند و سعی در دوری از فرهنگ شهدا دارند بدانند که امنیت و اقتدار امروزمان را مدیون ایثار و خون شهدا هستیم.
کد خبر: ۴۴۵۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴ - 03March 2021

امنیت و اقتدار امروزمان را مدیون ایثار و خون شهدا هستیم

به گزارش دفاع‌پرس از رشت، سردار «محمدعلی حق‌بین» مسئول اداره آموزش رزمی تخصصی معاونت آموزش سپاه پاسداران پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در یادواره شهدای گمنام و شهدای دانشجوی معلم دانشگاه فرهنگیان گیلان با اشاره به طراحی‌های دشمن علیه جامعه اسلامی اظهار داشت: دشمن می‌داند چه نقشه‌ای بکشد تا افراد را در آن مسیری که می‌خواهد سوق دهد.

مسئول اداره آموزش رزمی تخصصی معاونت آموزش سپاه پاسداران با بیان اینکه تشکیل داعش جزو آخرین نقشه‌های دشمن بود تصریح کرد: همزمان با اعلام حیات سیاسی و اجتماعی انقلاب اسلامی، تمام نقشه‌ها و برنامه‌ریزی‌های دشمنان فرو ریخت و پس از آن جنگ سخت و جنگ نرم را علیه ما طراحی کردند.

وی افزود: دشمن مسیر را طوری طراحی کرده بود که در دنیای امروز دیگر نامی از اسلام، احکام دین و کسانی که شعار دین بدهند باقی نماند اما خدا به داد ما، ملت و مظلومان دنیا رسید و انقلاب اسلامی شکل گرفت و این یک حرف نیست بلکه سند است.

سردار حق بین با بیان اینکه انقلاب اسلامی بسیاری از سلاح‌های دشمن را ناکارآمد و نابود کرد به‌طوری‌که دشمن چاره‌ای جز حرکت به سمت داعش نداشت، خاطرنشان کرد: سازمان داعش را بهم ریختیم اما جهانخواران نمی‌خواهند به راحتی این سازمان را از دست بدهند چون این سازمان جزو آخرین طراحی‌ها و یکی از استراتژی‌های پُرهزینه آنان بود.

وی متذکر شد: دشمن داعش را به وسط دنیای اسلام یعنی سوریه و عراق کشاند و رسماً اعلام می‌کردند که تا شش ماه دیگر ایران هستیم اما شهدا با ایثار و جانفشانی خود سد محکمی بین ما و دشمنان طراحی کردند و امروز بایستی پشت این سد محکم بمانیم.

مسئول اداره آموزش رزمی تخصصی معاونت آموزش سپاه پاسداران تاکید کرد: امروز باید طراحی‌های دشمن را بشناسیم و اگر طراحی‌های آنان را نشناسیم آنها یک بار دیگر خودنمایی خواهند کرد و فراموش نکنیم که داعش هنوز وجود دارد.

وی اظهار داشت: کسانی که با فرهنگ دین و شهدا غریبه هستند و سعی در دوری از فرهنگ شهدا دارند بدانند که امنیت و اقتدار امروزمان را مدیون ایثار و خون شهدا هستیم؛ شهدایی که اکنون تصاویرشان در مقابل چشمان ما است.

سردار حق بین با اشاره به تبعات منفی ترویج بی‌بند و باری و بی‌حیایی در جامعه تاکید کرد: اگر بی‌حیایی و بی‌بند و باری در جامعه به‌حدی که خواسته دشمن است ترویج پیدا کند شک نکنید که دشمنان به سراغمان خواهند آمد و بدانید که سازمانشان بهم ریخته اما عقیده و نفرات‌شان کاملاً بهم نریخته و اصل این جنایت و سازمان همچنان باقی است.

وی با اشاره به جنایات فرماندهان داعش در خیابان‌های حلب خاطرنشان کرد: سر بریدن و جنایت برای داعش عادی بود و با همین تفکر روی کار آمده بودند؛ زمانی‌که مردم عادی در خیابان‌های حلب راه می‌رفتند، فرماندهان داعش می‌آمدند و از هر دختر و زنی که خوششان می‌آمد او را به‌زور به ماشین انداخته و می‌بردند.

مسئول اداره آموزش رزمی تخصصی معاونت آموزش سپاه پاسداران با بیان اینکه داعش تا نزدیکی کربلا و حتی 20 کیلومتری مرزمان رسیده بود و وعده داده بودند که ظرف شش ماه وارد کشورمان می‌شوند افزود: می‌گفتند در عراق و سوریه در حال تمرین هستیم و تمام این جنایات را در ایران انجام خواهیم داد.

وی با یادآوری خاطراتی تلخ از نهم آبان‌ماه سال 95 در حلب متذکر شد: انگار بخشی از قیامت را به چشم دیدیم؛ در حلب گریه‌ها کردیم در آن لحظه‌ای که زن و بچه مردم هر کدام به یک طرف فرار می‌کردند در حالی‌که نمی‌دانستند به کجا باید بروند، فقط می‌دویدند.

 فرمانده جبهه‌ مقاومت با بیان اینکه دشمن همچنان در کمین است تاکید کرد: امروز بایستی با وحدت و بدون تفرقه پشت سر ولایت حرکت کنیم و فراموش نکنیم که دشمن همچنان در کمین است و ابزارهایی در اختیار دارند که اگر بیایند خطرناک‌تر خواهد بود.

وی افزود: آمریکا هرگز قدرت و جرأت حمله نظامی به ما را ندارد اما داعش همچنان در دست آنهاست و ابزارهای خود را در اختیار دارند؛ اگر حیا و عفت در جامعه رعایت نشود در واقع به خود ضربه می‌زنیم و فراموش نکنیم که بی‌بند و باری‌ها و و سگ‌بازی‌ها به سربازانی که در خط مقدم نبرد با دشمن هستند ضربه می‌زند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها