به روز شده در: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۰
بامداد امروز اتفاق افتاد؛
نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه اقدامات خصمانه خود در اراضی اشغالی، امروز ضمن یورش به کرانه باختری شماری از شهروندان فلسطینی را بازداشت کردند.
کد خبر: ۴۴۶۲۳۰
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰ - 06March 2021

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، نظامیان صهیونیست همچنان به اقدامات خصمانه خود علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی ادامه می‌دهند. نظامیان صهیونیست به صورت گسترده به مناطقی از کرانه باختری یورش بردند.

بر اساس این گزارش، به‌دنبال یورش گسترده نظامیان صهیونیست به فلسطینیان در کرانه باختری درگیری شدیدی میان آن‌ها اتفاق افتاد. صهیونیست‌ها از گلوله و گاز اشک‌آور علیه فلسطینیان استفاده کردند.

نظامیان صهیونیست در جریان درگیری مذکور شماری از شهروندان فلسطینی را بازداشت کردند. روز گذشته نیز نهاد‌های حقوق بشری اعلام کردند که نظامیان صهیونیست طی ماه گذشته میلادی (فوریه) ۱۳۴ شهروند فلسطینی را در اراضی اشغالی بازداشت کردند. بازداشت این فلسطینیان بدون تفهیم اتهام از سوی صهیونیست‌ها صورت گرفت.

شاهدان عینی اعلام کردند که در میان بازداشت شدگان فلسطینی شماری زن و کودک به چشم می‌خورند. در همین حال، گفته می‌شود که صهیونیست‌ها در ماه گذشته میلادی ۲۰ خانه متعلق به فلسطینیان را تخریب کردند.

انتهای پیام/ ۱۱۷

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها