به روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۷
رئیس دانشگاه آزاد در جمع خبرنگاران:
طهرانچی با بیان اینکه امروز با دشمنانی سروکار داریم که از آخرین بهره‌های علم و فناوری استفاده می‌کنند، گفت: امنیت کشور در گرو دفاع و امنیت دانش‌بنیان است.
کد خبر: ۴۴۶۷۴۶
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰ - 08March 2021

امروز امنیت کشور در گروه دفاع دانش‌بینان و امنیت دانش‌بنیان استبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس،‌ «محمدمهدی طهرانچی» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ظهر امروز (دوشنبه) در حاشیه امضای توافق‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با ستاد کل نیرو‌های مسلح در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امروز فرصتی شد تا در دو موضوع علم و فناری و مهارت آموزی توافق‌نامه‌هایی بین ستاد کل نیرو‌های مسلح و دانشگاه آزاد اسلامی به امضا برسد، اظهار داشت: ما امروز با یک رشد یافتگی بسیار نایابی در سطح نیرو‌های مسلح و ستاد کل نیرو‌های مسلح مواجه هستیم.

وی با بیان اینکه در جلسه شورای انقلاب فرهنگی نقشه جامع علم و فناوری نیرو‌های مسلح به تصویب رسید، گفت: برای اینکه این موضوع عملیاتی شود باید نهاد علم و نهاد امنیت و دفاع با هم راهکار‌های آن را پیدا و پیاده کنیم؛ این توافق‌نامه به ما کمک می‌کند که نقش‌آفرینی که دانشگاه آزاد در حوزه‌های مختلف و آموزش به جوانان در کشور دارد موفق عمل کند.

طهرانچی با اشاره به اینکه شعار دانشگاه آزاد هر دانشجو یک تخصص و یک مهارت است، گفت: این موضوع در نیرو‌های مسلح و در قالب قرارگاه مهارت آموزی سربازان به خوبی در حال پیگیری است.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور آموزشکده‌های سماء را به دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی تغییر داده است و این ارتباط می‌تواند به ما کمک کند که هر جوان ایرانی یک تخصص و یک مهارت را محقق کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علم و فناوری خاطرنشان کرد: امروز با دشمنانی سروکار داریم که از آخرین بهره‌های علم و فناوری استفاده می‌کنند. امروز امنیت کشور در گرو دفاع دانش‌بنیان و امنیت دانش‌بنیان است و دانشگاه آزاد این آمادگی را دارد با همکاری ستاد کل نیرو‌های مسلح اتفاقات بزرگی در حوزه امنیت رقم بزند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها