به روز شده در: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
فرمانده مرزبانی ناجا در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح کرد؛
سردار گودرزی گفت: از ریزپرنده‌ها، کوادکوپترها، رادارها و دوربین‌های حرارتی برای برقراری امنیت و پایش تصویری مرزها استفاده می‌شود.
کد خبر: ۴۴۶۷۸۵
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۹ - 09March 2021

استفاده از ریز‌پرنده‌ها و کواد کوپتر برای پایش تصویری مرزهاسردار سرتیپ «احمدعلی گودرزی» فرمانده مرزبانی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، اظهار داشت: همه ساله اولویت‌های ما بر اساس نیازهایی که در مرز و یا مباحث امنیتی طراحی و ابلاغ می‌شود، در ستاد عالی نیروی انتظامی و ستاد مرزبانی نیروی انتظامی طراحی و برنامه‌ریزی می‌شود؛ همچنین آموزش‌ها، تجهیزات و امکانات بر همین اساس فراهم می‌شود و در اختیار مأموران ما در مرزها قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: یکی از اولویت‌های ما تعامل با کشورهای همسایه است که خوشبختانه در طول سال‌های گذشته، مرزبانان درجه یک (فرماندهان هنگ‌های مرزی) و درجه دو (فرماندهان گروه‌های مرزی) با همتایان خود در مرزبانی کشور‌های همسایه دیدار کردند.

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: یکی از اقدامات مرزبانی استیفای حقوق دولت و استیفای حقوق مرزنشینان است.

سردار گودرزی با بیان اینکه فرماندهان، امروز در مرکز فرماندهی تصاویر مرزها را به صورت آنلاین دریافت می‌کنند، خاطرنشان کرد: در کنار هوشمندسازی و پایش تصویری مرزها از ریزپرنده‌ها، کوادکوپترها، رادارها و دوربین‌های حرارتی برای برقراری امنیت در مرزها استفاده می‌شود.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار