به روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱
توسط یک پایگاه عرب زبان صورت گرفت؛
یک پایگاه خبری عرب زبان سند بسیار محرمانه سازمان اطلاعات عربستان در خصوص ماهیت و جزئیات کامل اطلاعات کارمندان این سازمان را منتشر کرد.
کد خبر: ۴۴۶۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹ - 09March 2021

انتشار ماهیت کامل کارمندان سازمان اطلاعات عربستانبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، پایگاه خبری «مجهر الجزیره» لیستی از اسامی کارمندان سازمان اطلاعات عربستان سعودی را منتشر کرد. این سایت، علاوه بر اسامی کارمندان سازمان اطلاعات عربستان، آدرس‌های آنها را نیز با جزئیات کامل در چارچوب یک سند سری و بسیار محرمانه منتشر کرد.

در گزارش این سایت آمده است: رژیم ظالم سعودی مرتکب جنایات وحشیانه‌ای علیه مسلمانان و کشورهای اسلامی به ویژه یمن شده است؛ به طوریکه ملت عربستان خواهان ساقط کردن این رژیم وحشی است که مظلومان را بازداشت کرده و اعتراضات مردمی را سرکوب م‌ کند.

در ادامه این گزارش تاکید شده است: معارضان در عربستان به دست کارمندان سازمان اطلاعات این کشور در زندان‌های سری تحت شکنجه قرار می‌گیرند. سایت مجهر الجزیره در یک اقدام بسیار مهم توانست اطلاعات بسیار محرمانه مربوط به ماهیت و اسامی کارمندان این سازمان را در کنار شماره تلفن‌های آنها و کدهای ملی و آدرس منازل آن‌ها و همچنین محلی که این افراد در آنجا تحصیل کرده اند به دست آورد.

به نوشته این گزارش، انشتار این سند محرمانه هیبت سازمان اطلاعات عربستان را که ریاض به آن می‌بالد، از هم متلاشی می‌کند؛ چرا که ارسال پیامک‌هایی از سوی نیروهای مجاهد به گوشی‌های این عناصر اطلاعاتی سعودی می‌تواند به شدت در روحیه آن‌ها تأثیر منفی گذاشته و جنگ روانی علیه آنها به راه اندازد.

لیست اطلاعات یاد شده از ۶۰۰ عناصر سازمان اطلاعات عربستان سعودی در سایت مجهر الجزیره به صورت پی دی اف منتشر شده و قرار است اطلاعات ۲۰ هزار کارمند دیگر نیز به زودی منتشر شود.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار