به روز شده در: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۵
همسر شهید مدافع حرم «یدالله ترمیمی»:
«برای روز مرد کلی فکر تو ذهنم بود و از قبل برنامه ریختم و با پول‌هایی که پس انداز کردم، گوشی مورد علاقه اش رو بگیرم. طبق محاسباتم روز مرد سوریه بود و تصمیم گرفتم موقع برگشت از سوریه با یک دسته گل به استقبالش برم. اما قسمت نشد و حضرت زینب خریدار همسرم شد.»
کد خبر: ۴۴۸۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸ - 30March 2021

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از گرگان، شهید مدافع حرم «یدالله ترمیمی» از نیروهای تیپ مردم پایه سپاه نینوا گلستان، در 12 فروردین 1396، هجری شمسی، در راه دفاع از حریم «آل الله» در برابر ایادی «اسلام آمریکایی» به ‌دست تروریست‌های تکفیری در حومه شهر حلب سوریه به شهادت رسید.

شهید ترمیمی متولد سال 1367 و جوان ترین شهید مدافع حرم استان گلستان است.

همسر شهید ترمیمی از زندگی مشترکش با شهید اینگونه می‌گوید:

«اولین جایی که بعد عقد رفتیم گلزار شهدای امامزاده عبدالله گرگان، مزار عموی شهیدش بود. یادم هست به او گفتم: من توی زندگی با شما دنبال عاقبت بخیری هستم و امیدوارم خوشبخت ترین آدما باشیم و عشق ما از یک عشق زمینی فراتر است و ان شاءالله به عشق آسمانی برسد.

برای روز مرد کلی فکر تو ذهنم بود و از قبل برنامه ریختم و با پول هایی که پس انداز کردم، گوشی مورد علاقه اش رو بگیرم. طبق محاسباتم روز مرد سوریه بود و تصمیم گرفتم موقع برگشت از سوریه با یک دسته گل به استقبالش برم. اما قسمت نشد و حضرت زینب خریدار همسرم شد..»

شهید مدافع حرم «یدالله ترمیمی»

شهید مدافع حرم «یدالله ترمیمی»

شهید مدافع حرم «یدالله ترمیمی»

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار