به روز شده در: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲
وزیر دفاع:
امیر حاتمی گفت: امروز کشورهای محور مقاومت اعم از ایران، سوریه، عراق، لبنان و یمن نه‌تنها در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی شکست خورده و منفعل نیستند، بلکه پیروز میدان و یک قدرت قابل محاسبه و تأثیرگذار محسوب می‌شوند.
کد خبر: ۴۵۲۹۸۲
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵ - 25April 2021

امروز جبهه‌های مقاومت یک قدرت قابل محاسبه و تاتیر گذار محسوب می‌شوندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه مراسم بزرگداشت سردار شهید حجازی با بیان اینکه وی در طول حیات پر برکتش، خود را وقف اسلام، انقلاب اسلامی، بسیج و محور مقاومت کرده بود، اظهار داشت: اگر فرماندهی شهید حاج قاسم و شهید حجازی در سوریه و محور مقاومت نبود، آمریکا با نیابت گروه‌های تکفیری ریشه‌های اسلام و انقلاب اسلامی را در منطقه خشکانده بود.

وی با بیان اینکه شهید حجازی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی در مبارزه با رژیم منحوس پهلوی و پس از آن در راه‌اندازی بسیج و جهاد سازندگی خود را وقف خدمت به محروم‌ترین مردم کرده بود، گفت: امروز جوانان ما الگو‌های فراوانی همچون شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید صیاد شیرازی و شهید حجازی را پیش رو دارند که باید از آن‌ها درس بگیرند و آموزه‌های آنان را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

وزیر دفاع اضافه کرد: سردار شهید حجازی نقش بسیار پر رنگی در سازماندهی نیرو‌های مدافع حرم و در پیروزی‌های اخیر در مقابل جبهه شرک و نفاق داشت و امروز راهش با قدرت ادامه دارد.

وی افزود: رژیم صهیونیستی و دشمنان انقلاب اسلامی بدانند که رزمندگان ارتش و سپاه گوش به فرمان ولی امر خود با عزمی جزم در حراست از ملت و اسلام، راه شهدا را ادامه خواهند داد و دست از مبارزه تا پیروزی برنخواهند داشت و همچون «ید واحد» در مقابل نظام سلطه ایستاده‌اند.

امیر حاتمی با بیان اینکه اقتدار امروز سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران سبب امنیت کشور و بازدارندگی فعال شده است و تحمل این نعمت برای دشمنان ایران سخت است، عنوان کرد: شکوه و سربلندی ایران اسلامی مرهون مجاهدت دلیرانی است که با شاگردی در مکتب امام حسین (ع) قدم در مسیری نهاده‌اند که جز شهادت و رسیدن به قرب الهی مقصدی ندارد.

وی با بیان اینکه راه شهیدانی چون حجازی‌ها و فخری‌زاده‌ها تا برپایی حکومت جهانی بقیةالله اعظم ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: امروز کشورهای محور مقاومت اعم از ایران، سوریه، عراق، لبنان و یمن نه‌تنها در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی شکست خورده و منفعل نیستند، بلکه پیروز میدان و یک قدرت قابل محاسبه و تأثیرگذار محسوب می‌شوند.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها