به روز شده در: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۳
مهلت ثبت نام آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر مجددا و تا ۱۲ اردیبهشت تمدید شد.
کد خبر: ۴۵۳۰۷۵
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲ - 26April 2021

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازانبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، برای متقاضیانی که هنوز موفق به ثبت نام در آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر نشدند، مهلت ثبت نام تا روز یکشنبه  ۱۲ اردیبهشت تمدید شد.

همچنین با توجه به اینکه محل استقرار ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان‌ها در مراکز استان است لذا محل خدمت تمامی پذیرفته شدگان این دستگاه در شغل‌های کارشناس برنامه ریزی ارتباطات و مخابرات و کارشناس برنامه‌ریزی فناوری اطلاعات (کد شغل محل‌های ۱۴۶۴۰ تا ۱۴۶۶۳) صرفا در مراکز استان‌های مربوط است.

محل خدمت شغل محل‌های ۱۳۹۰۹ تا ۱۳۹۱۸ مربوط به سازمان فضایی ایران نیز از «تهران ـ تهران» به «تهران ـ ستاد تهران» تغییر می‌یابد.

ضرورت دارد که داوطلبان با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام که بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://sanjesh.org/ منتشر شده است، در صورت واجد شرایط بودن برای ثبت نام اقدام کنند.

سازمان سنجش آموزش کشور  اعلام کرده است که با توجه به مجوز‌های صادره و در راستای اجرای بند (ج) ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه،  آزمون استخدامی برای جذب فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در دستگاه‌های اجرایی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار