فرمانده یگان‌های ویژه ناجا خبر داد؛

راه‌اندازی واحد زنان یگان ویژه در سه ماهه اول سال جاری

سردار کرمی گفت: واحد‌های عملیاتی زنان یگان‌های ویژه ناجا در تهران و ۹ استان کشور در سه ماهه اول سال‌ جاری عملیاتی خواهد شد.
کد خبر: ۴۵۳۲۴۲
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵ - 27April 2021

راه‌اندازی واحد زنان یگان ویژه در سه ماه سال جاریبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در جمع کارکنان واحد زنان یگان‌های ویژه ناجا از عملیاتی شدن تعدادی از واحد‌های زنان در یگان‌های ویژه سراسر کشور خبر داد و اظهار داشت: واحد‌های عملیاتی زنان در تهران و ۹ استان کشور در سه ماهه اول سال جاری، عملیاتی و ان‌شاءالله در آینده نزدیک در سایر استان‌ها تشکیل خواهد شد.

وی ادامه داد: حضور واحد‌های عملیاتی زنان در ماموریت‌های آینده یگان ویژه نقش موثری خواهد داشت و خلاء‌های گذشته در برخورد با ناامن کنندگان شهر‌ها را مرتفع خواهد کرد.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا زیرساخت‌های فرهنگی و اعتقادی را از ملزومات واحد زنان دانست و تصریح کرد: حفظ و ارتقای روحیه جهادی و انقلابی از اولویت‌های مهم است و از این رو برنامه‌های فرهنگی و اعتقادی کارکنان باید همواره مد نظر فرمانده واحد زنان باشد.

این مقام ارشد انتظامی در پایان با اشاره به لزوم ساماندهی، آموزش و تجهیز واحد زنان در یگان‌های ویژه سراسر کشور، خاطرنشان کرد: باید آمادگی‌های عملیاتی، جسمانی و علمی- بصیرتی اولویت اصلی فرماندهان باشد و همواره به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

براساس این گزارش، سرهنگ دوم فاطمه سلطانی‌نسب فرمانده یگان زنان در این بازدید ضمن ارائه برنامه‌های اجرایی از آمادگی‌های یگان زنان، گزارشی ارائه کرد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار