به روز شده در: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی خبر داد؛
سردار «کریمی» گفت: در سال گذشته با تلاش‌های همه‌جانبه در سپاه و بسیج استان مرکزی و با تکیه بر ۶۵۰ صندوق قرض‌الحسنه فعال در بسیج سازندگی بیش از ۷۸۰ فرصت شغلی ایجاد شد که در سال‌جاری این تلاش‌ها ادامه خواهد داشت.
کد خبر: ۴۵۴۳۸۸
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۰ - 03May 2021

۷۸۰ فرصت شغلی به همت بسیج و سپاه در سال ۹۹ در استان مرکزی ایجاد شد

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اراک، سردار سرتیپ دوم پاسدار «محسن کریمی» فرمانده سپاه «روح‌الله»، در حاشیه بازدید رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از کارخانجات مجری طرح «شهید کریمی» در سطح استان مرکزی، اظهار داشت: خوشبختانه امروز ایران اسلامی به واسطه ظرفیت‌های فراوان زمینه بسیار خوبی برای پیشرفت در همه حوزه‌ها دارد و در طول این سال‌ها اقدامات خوبی در راستای خودکفایی در عرصه‌های مختلف انجام شده است.

وی افزود: دشمنان ایران اسلامی از استقلال و خودکفایی کشور به شدت واهمه دارند و لذا در طول این ۴۲ سال از هیچ تلاشی برای ضربه‌زدن و جلوگیری از پیشرفت کوتاهی نکردند.

فرمانده سپاه استان مرکزی گفت: با هوشمندی‌ها و هدایت‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و در صحنه بودن مردم، تلاش‌ها و راهبردهای دشمنان در عرصه‌های مختلف با شکست‌های سنگین مواجه شده و امروز دشمن در همه راهبردها علیه ایران دچار سردرگمی است.

وی با بیان اینکه در حوزه اقتصاد علی‌رغم فشارهای سنگین و تحریم‌های ظالمانه، کشور به نقاط خوبی دست پیدا کرده که این شرایط نیاز به تقویت و تثبیت دارد تا آثار پیروزی در جنگ اقتصادی به وضوح دیده شود، گفت: اقشار مردم در پیروزی‌های ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف سهیم هستند؛ اما در جنگ اقتصادی نقش دو قشر کارگران و گروه‌های جهادی بسیار برجسته است.

کریمی افزود: کارگران به‌عنوان رزمندگان جنگ اقتصادی در برابر همه توطئه‌های اقتصادی ایستادگی کردند و نگذاشتند چرخ تولید متوقف شود که نقش‌آفرینی آن‌ها بسیار قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: از طرفی ورود گروه‌های جهادی به عرصه‌های محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی فرصت‌های بسیار خوبی برای نقش‌آفرینی جوانان ایجاد کرد و توانستند در راستای اقتصاد مردمی، اقدامات خوبی انجام دهند که قابل تقدیر است.

فرمانده سپاه روح‌الله تاکید کرد: سپاه روح‌الله استان مرکزی در کنار سایر ماموریت‌ها، تلاش برای تحقق شعار سال را در دستور کار گذاشته و همه ظرفیت‌ها را پای کار خواهد آورد.

وی اضافه کرد: همچنین ظرفیت اقشار بسیج که توانمندی‌های بسیاری در آن نهفته است، همچون سال‌های گذشته که اقدامات بسیار چشمگیری در عرصه های مختلف انجام داده‌اند، در سالجاری نیز برای تحقق شعار سال پای کار خواهد آمد.

کریمی خاطرنشان کرد: در سال گذشته با تلاش‌های همه‌جانبه در سپاه و بسیج استان مرکزی و با تکیه بر ۶۵۰ صندوق قرض‌الحسنه فعال در بسیج سازندگی بیش از ۷۸۰ فرصت شغلی ایجاد شد که در سال‌جاری این تلاش‌ها ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار