به روز شده در: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۴
امام جمعه بوشهر:
آیت‌الله «صفایی بوشهری» گفت: سرنوشت انسان در شب‌ قدر رقم می‌خورد که استفاده از این ظرفیت و احیای آن باید مورد توجه قرار بگیرد.
کد خبر: ۴۵۴۴۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۶ - 03May 2021

سرنوشت انسان در شب‌های قدر رقم می‌خوردبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، آیت‌الله «غلامعلی صفایی بوشهری» امروز در برنامه ماه باران رحمت الهی در فضای مجازی ضمن گرامیداشت لیالی قدر اظهار داشت: دنیا محل گذر و آخرت محل استقرار ابدی است و باید از این فرصت به خوبی استفاده کنیم.

وی ضمن تاکید بر ضرورت بهره بردن از ماه مبارک رمضان به ویژه شب‌های قدر گفت: اوج شب‌های ماه مبارک رمضان لیالی قدر است که باید از این شب‌ها برای رسیدن به سعادت و کمال بهره برد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه لیالی قدر می‌تواند انسان را به خداوند متعال نزدیک کند خاطرنشان کرد: سرنوشت انسان در شب‌های قدر رقم می‌خورد که استفاده از این ظرفیت و احیا آن باید مورد توجه قرار بگیرد.

آیت‌الله صفایی بوشهری بیان کرد: زندگی با رعایت تقوا یکی از آموزه‌های امیر مؤمنان حضرت علی (ع) است که توجه به این آموزه انسان را از گناه دور و سعادت و کمال را فراهم می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه توجه به تقوا در زندگی بر خواسته از ایمان به خدا و نگاه به آخرت است افزود: کسی که الگوی حضرت علی (ع) امامت و ولایت در دل دارد در زندگی سعادتمند می‌شود و رهروان واقعی ائمه طهارت (ع) است.

وی با تأکید بر استفاده از آموزه‌های امام نخست شیعیان جهان حضرت علی (ع) گفت: ترک گناه، توجه به واجبات الهی خصوصاً رسیدگی به نیازمندان جامعه از درس‌های امام علی (ع) است که باید مورد توجه همگان قرار بگیرد.

صفایی بوشهری با تأکید بر نگاه به آخرت، عدالت‌خواهی و ظلم‌ستیزی را از درس‌های مهم حضرت علی (ع) دانست و خاطر نشان کرد: باید آموزه‌های امام علی (ع) به ویژه در عرصه ظلم‌ستیزی عدالت‌طلبی در جامعه ترویج شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار