به روز شده در: ۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۳
خطیب مسجدالاقصی:
خطیب مسجدالاقصی در سخنرانی خود به مناسبت روز جهانی قدس گفت که قطب نمای مسلمانان و آزادگان جهان باید به سمت قدس ثابت شود.
کد خبر: ۴۵۴۷۶۷
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶ - 06May 2021

خطیب مسجد الاقصی: قطب نمای مسلمانان و آزادگان جهان به سمت قدس ثابت شودبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، خطیب مسجد الاقصی در کنفرانس «المنبر الموحد» شبکه المیادین به مناسبت روز جهانی قدس تاکید کرد که قدس در سایه غفلت جهان عربی و اسلامی زیر یوغ اشغالگران باقی مانده است.

شیخ عکرمه صبری اظهار داشت: ما در روز جهانی قدس خواهان تثبیت قطب نما به سمت قدس هستیم و شایسته است که همه عرب‌ها، مسلمانان و آزادگان جهان به مساله قدس توجه کنند.

وی تاکید کرد: ما باید هر روز و هر ساعت به فکر قدس باشیم، زیرا همچنان زیر یوغ اشغالگران است و در سایه غفلت جهان عربی و اسلامی از قدس یهودی‌سازی آن ادامه دارد.

خطیب مسجد الاقصی گفت: وقتی روزی را به مساله قدس اختصاص می‌دهند، معنایش این نیست که در باقی روز‌ها قدس را به فراموشی سپاریم، بلکه باید در همه ایام سال به یاد قدس باشیم.

شیخ صبری تاکید کرد: دشمن در قدس با ما می‌جنگد تا هویت فلسطینی قدس را نابود کند و از همین روست که محله الشیخ جراح را هدف گرفته است و از همین رو باید به قدس توجه کنیم.

وی تاکید کرد: قدس دروازه زمین به سمت آسمان است کما اینکه دروازه آسمان به سمت زمین است.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار