به روز شده در: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
سخنگوی «سرایا القدس»:
حمزه هشدار داد اگر رژیم صهیونیستی همچنان به تجاوزات خود ادامه دهد، انتفاضه رمضان به شهرک‌های صهیونیست‌نشین خواهد رسید.
کد خبر: ۴۵۴۹۶۶
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲ - 07May 2021

شعله انتفاضه رمضان به شهرک‌های صهیونیستی می‌رسدبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «ابو حمزه» سخنگوی «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین درباره تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی هشدار داد.

وی تأکید کرد که اگر رژیم صهیونیستی همچنان به تجاوزات خود ادامه دهد، «شعله انتفاضه رمضان به شهرک‌های صهیونیست‌نشین خواهد رسید».

خبرگزاری صفا به نقل از ابوحمزه گزارش داد، انتفاضه رمضان به جهنم و آتشی برای صهیونیست‌ها و مواضع نظامی آنان بدل شده است.

وی ادامه داد، روز جهانی قدس، روز مستضعفان در مقابله با استکبار و تروریسم صهیونیستی-آمریکایی است و سالگرد این روز، امسال با انتفاضه رمضان مصادف شده است.

این فرمانده فلسطینی خاطر نشان کرد، صحنه‌های کرامت و رد ظلم در اینجا مشخص است و اینکه چگونه ساکنان قدس با اقتدار و جرأت، صهیونیست‌ها را زیر پا گذاشتند.

ابوحمزه به ساکنان قدس و کرانه باختری وعده صادقانه داد که سوپاپ اطمینان آنان خواهند بود و از آنان خواست که علیه صهیونیست‌ها دست به اقدام بزنند و عملیات‌ها را از سر بگیرند.

وی خاطرنشان کرد، هر اندازه زمان طول بکشد و قدرت‌های استکباری تلاش کنند، قدس از بین نخواهد رفت و سرایا القدس نیز لحظه به لحظه، اتفاقات را رصد می‌کند.

این مسئول سرایا القدس در پایان تأکید کرد: «جنگ ما با دشمن ادامه دارد، آتش‌بس نخواهیم کرد و بر سر یک ذره از خاک فلسطین، چانه‌زنی نخواهیم داشت. همه ما به وعده خدا برای آزادسازی قدس ایمان داریم».

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار