به روز شده در: ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۱
جلسه تکریم و معارفه سردار سرتیپ پاسدار «شمشیری» و سردار «مراد پیری» معاون هماهنگ‌کننده پیشین و جدید پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس برگزار شد.
کد خبر: ۴۵۵۴۴۱
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۶ - 09May 2021

جلسه تکریم و معارفه معاون هماهنگ‌کننده پیشین و جدید پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس برگزار شدبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، آئین تکریم و معارفه معاون هماهنگ کننده پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ستاد کل نیرو‌های مسلح با حضور سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع، امیر سرتیپ پورشاسب، جانشین پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس برگزار شد.

در این جلسه سرلشکر صفوی از زحمات سردار سرتیپ پاسدار علی شمشیری در راه‌اندازی پژوهشگاه در ساختار جدید آن تقدیر و تشکر کرد و طی اجکام جداگانه‌ای سردار هادی مراد پیری را به سمت معاون هماهنگ کننده پژوهشگاه و سردار علی شمشیری را با حفظ سمت در مسئولیت کمیسیون‌های حوزه دستیاری و مشاورت عالی فرماندهی معظم کل قوا به سمت مشاور رئیس پژوهشگاه منصوب کرد.

هادی مراد پیری، علاوه بر آنکه عضو هیئت علمی دانشگاه جامع امام حسین (ع)، پیش از این مسئولیت‌هایی همچون مسئول آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه امام حسین (ع)، معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام حسین (ع)، رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس در ادوار گذشته و همچنین رئیس پژوهشکده دفاعی امنیتی و مرکز دفاع مقدس دانشگاه امام حسین (ع) را در کارنامه مسئولیتی خود دارد و آخرین مسئولیت وی معاون پژوهش و مطالعات راهبردی پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.

این مراسم با سخنانی از سرلشکر صفوی در خصوص لزوم حرکت رو به جلو و شتابان پژوهشگاه در ایفای ماموریت و نقش پژوهشی پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس به پایان رسید.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار