به روز شده در: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۵
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس یزد:
سرهنگ «زارع» با صدور پیامی 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
کد خبر: ۴۵۶۸۳۵
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷ - 17May 2021

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یزد، سرهنگ «منصور زارع» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد با صدور پیامی 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

در اهمیت و نقش و جایگاه روابط عمومی همین بس که به عنوان هنر هشتم شناخته می‌شود. امروزه نقش روابط عمومی‌ها در کمک به تصمیم گیری‌های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقشی انکارناپذیر و قابل توجه است.

نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیت‌های حرفه‌ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه‌های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است. بنابراین،‌ از نقاط برجسته و ممتاز در مدیریت استراتژیک، تأکید بر محیط برون سازمانی است و دخالت در روند تصمیم گیری سازمان است اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده به گونه‌ای که موفقیت سازمان‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت‌های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

روابط عمومی مدون از ابزارهای قوی مدیریت افکار است و به عنوان اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار جمعی کارکنان دارند به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می‌تواند به صورت نظام‌مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.

روابط عمومی‌ها می‌توانند با اجرایی شدن این توجهات، گام‌های بلندی را در حرکت روبه رشد نظام ارتباطی بردارند و این حرفه تخصصی را در جایگاه و منزلت واقعی خویش قرار دهند. در واقع باید گفت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی می‌تواند نقطه عطفی را در توسعه و تحول واحدهای روابط عمومی در کشور ایجاد کند.

امروزه روابط عمومی به عنوان یک سامانه تشریفاتی، اجرایی، مشورتی و مدیریتی است و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی‌یابد.

روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است مبارک تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند با تقویت حضور مدیرانی دانا و تحول طلب از یک سو و بهادادن روز افزون به نظام آزاد ارتباطات و اطلاعات از سویی دیگر تلاش کرده و جایگاه این حرفه را در جامعه آرمان خواه و اسلامی خود تثبیت کنیم.

ضمن گرامیداشت و تبریک ۲۷ اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی، به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع‌رسانی، توفیقات روز افزون شما عزیزان را از درگاه ایزد متعال مسئلت می‌کنم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار