به روز شده در: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
«فهیمه طاهری» رئیس دایره مشارکت زنان در دفاع مقدس با «نرجس بحرآسمانی» سرپرست امور بانوان و خانواده استانداری کرمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
کد خبر: ۴۵۷۱۴۸
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۳ - 18May 2021

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از کرمان، «فهیمه طاهری» رئیس دایره مشارکت زنان در دفاع مقدس در آستانه سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، با «نرجس بحرآسمانی» سرپرست امور بانوان و خانواده استانداری کرمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیدار رئیس دایره مشارکت زنان در دفاع مقدس با سرپرست امور بانوان استانداری کرمان

رئیس دایره مشارکت زنان در دفاع مقدس کرمان ضمن تشکر از فاطمه السادات حسینی مدیرکل سابق امور بانوان و خانواده استانداری در اجرای دو برنامه شاخص «چلچله ها» با محوریت تجدید میثاق بانوان استان با ولایت و «فجرآفرینان» که با روایت گری اسوه های صبر و مقاومت همراه بود عنوان کرد: امسال نیز این برنامه ها در حوزه دفاع مقدس با برنامه ریزی مشترک اجرا خواهد شد.

دیدار رئیس دایره مشارکت زنان در دفاع مقدس با سرپرست امور بانوان استانداری کرمان

سرپرست امور بانوان و خانواده استانداری کرمان نیز در این دیدار با تاکید بر ثبت و ضبط اسناد و خاطرات بانوان ایثارگر شاغل در ادارات بیان داشت: برگزاری ویژه برنامه ها در ایام سوم خرداد، هفته دفاع مقدس و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، دیدار با خانواده شهدا، روایت گری زنان ایثارگر در ادارات و سازمان ها، برگزاری جشنواره اسوه های صبر و مقاومت و نامگذاری میادین به نام بانوان ایثارگر اجرایی خواهد شد.

دیدار رئیس دایره مشارکت زنان در دفاع مقدس با سرپرست امور بانوان استانداری کرمان

«نرجس بحرآسمانی» با اشاره به نامگذاری یک فرهنگسرا در کرمان به نام زنان شهیده، گفت: تشکیل شورای مشورتی زنان نخبه استان نیز از جمله برنامه های پیش بینی شده در حوزه دفاع مقدس است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار