به روز شده در: ۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۵
در بیانیه لشکر فاطمیون به مناسبت پیروزی مقاومت فلسطین آمده است: «خطاب به برادران عزیز و مجاهدمان در فلسطین عرض می‌نماییم همرزمانشان در لشکر فاطمیون که حالا در نزدیک‌ترین نقطه به مرزهای فلسطین اشغالی هستند، لحظه به لحظه در کنارشان حضور خواهند داشت.»
کد خبر: ۴۵۷۸۹۳
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶ - 23May 2021

شهید بروجردی و بهره‌گیری از قدرت نرم در مدیریت بحران کردستان/ در مورد «مسیح کردستان» چه می‌دانیم؟+عکسبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، لشکر فاطمیون به مناسبت پیروزی مقاومت ملت فلسطین در جنگ 12 روزه علیه رژیم اشغالگر قدس، بیانیه‌ای صادر کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

پیروزی بزرگ ملت شجاع، مظلوم و مقاوم سرزمین فلسطین بر رژیم سفاک و غاصب صهیونیستی را خدمت برادران مجاهد فلسطینی تبریک عرض می‌کنیم. مقاومت مثال زدنی جوانان رنج کشیده فلسطین که نصرت و عزت حق تعالی را در پی داشت، دشمن گرگ صفت را وادار به عقب نشینی نمود. تقبل این آتش بس لکه ننگ بزرگی بر پیشانی این رژیم پوشالی بود که نشان داد حقیقتِ این رژیم از خانه عنکبوت هم سست‌تر است.

شکست‌های مفتضحانه در جنگ 33 روزه لبنان، 22 روزه غزه و اکنون اعلام آتش بس، بعد از جنگ 12 روزه، نشان از قدرت رو به زوال این غده سرطانی دارد که هر روز به پایان عمرش نزدیک‌تر می‌شود. این پیروزی تاریخی نشان داد که تنها راه پیروزی بر دشمن غاصب، مقاومت است و محور مقاومت متشکل از جوانان جویای حق و برادران مسلمان در کنار یکدیگر، پوزه صهیونیست‌ها را به خاک می‌مالد.

اکنون که با این فتح بزرگ یک گام دیگر به صبح پیروزی نزدیک‌تر شده‌ایم، خطاب به برادران عزیز و مجاهدمان در فلسطین عرض می‌نماییم که همرزمانشان در لشکر فاطمیون که حالا در نزدیک‌ترین نقطه به مرزهای فلسطین اشغالی هستند، لحظه به لحظه در کنارشان حضور خواهند داشت و تا پاک کردن این غده سرطانی از منطقه خاورمیانه، عقب نخواهند کشید.»

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها