به روز شده در: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۷
المیادین:
شبکه خبری المیادین به نقل از رسانه‌های صهیونیست از اشتباه سامانه گنبد آهنین این رژیم در سرنگونی یک پهپاد خودی طی جنگ اخیر علیه غزه خبر داد.
کد خبر: ۴۵۸۸۱۱
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴ - 26May 2021

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از المیادین، رسانه‌های صهیونیست از سرنگونی یک پهپاد خودی توسط سامانه گنبد آهنین این رژیم در جریان جنگ اخیر علیه غزه خبر دادند.

در تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه ۲۵۴ فلسطینی به شهادت رسیدند که شمار زیادی از آن‌ها را زنان و کودکان تشکیل می‌دادند.

وزارت بهداشت فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرد که شمار شهدای حملات ۱۲ روزه صهیونیست‌ها به غزه به ۲۵۴ نفر رسیده است. طبق اعلام وزارت بهداشت فلسطین در حملات مذکور همچنین حدود ۲ هزار نفر به شدت مجروح شدند.

نبرد گروه‌های مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیستی تحت عنوان «نبرد شمشیر قدس» سرانجام بامداد جمعه پس از اعلام آتش‌بس، به پایان رسید. همانطور که پیش‌بینی می‌شد، رژیم صهیونیستی علی‌رغم رجزخوانی‌های فراوان، تحت فشار حملات موشکی و گسترده گروه‌های مقاومت در نهایت تَن به پذیرش آتش‌بس داد.

صهیونیست‌ها در حالی میدان نبرد با مقاومت فلسطین را ترک کردند که در نهایت مجبور شدند نسبت به توقف تجاوزات خود در منطقه «شیخ جراح» به گروه‌های مقاومت تضمین‌هایی بدهند.

در همین ارتباط، «اسامه حمدان» عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی «حماس» تأکید کرد: «جنبش حماس از طریق واسطه‌ها ضمانت‌هایی را از رژیم صهیونیستی مبنی بر توقف تجاوز به غزه و نیز دست کشیدن از اقدامات تجاوزکارانه در شیخ جراح و مسجدالاقصی، دریافت کرده است».

«ابو عبیده» سخنگوی گردان‌های «عزالدین قسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی تصریح کرد: «در جریان نبرد شمشیر قدس، گروه‌های مقاومت شکست سختی را به رژیم صهیونیستی تحمیل کردند. مقاومت فلسطین با هدف دفاع از قدس و مسجدالاقصی وارد نبرد مذکور شد».

انتهای پیام/ ۴۶۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار