به روز شده در: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۶
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس بوشهر تاکید کرد؛
سرهنگ «غریبی» با بیان اینکه از نیازهای استان بوشهر در حوزه دفاع مقدس نوشتن تالیفات دفاع مقدسی است گفت: حمایت از نوقلمان در عرصه دفاع مقدس ضروری است.
کد خبر: ۴۶۰۹۲۱
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱ - 08June 2021

ضرورت حمایت از نوقلمان نوظهور در عرصه دفاع مقدسبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از بوشهر، سرهنگ «علیرضا غریبی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر در دیدار با فرماندار شهرستان جم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ماموریت‌های بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس را بر شمرد و اظهار داشت: برنامه‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با هدف‌گذاری ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تهیه و تدوین شده است.

وی به نقش ستادی و هماهنگ‌کنندگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: از نیازهای استان بوشهر در حوزه دفاع مقدس نوشتن تالیفات دفاع مقدسی است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر به اهمیت تولیدات و آثار هنری حوزه دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: هنر همچون شمشیر برنده‌ای است که مسلما می‌تواند خروجی آن به مراتب از گفتار بیشتر باشد و مخاطب بیشتری را جذب کند.

غریبی با بیان اینکه ادبیات دفاع مقدس مورد تأکید رهبر انقلاب اسلامی است تصریح کرد: ادبیات یکی از مهمترین خواستگاه‌های نشر ارزش‌های دفاع مقدس است.

وی با تاکید بر اینکه در حوزه ادبیات نیاز است جهشی عمل کنیم افزود: در حوزه ادبیات و تاریخ شفاهی به این نتیجه رسیدیم که همه نویسندگان را به خط کنیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر اظهار داشت: حمایت از نوقلمان نوظهور جوان در عرصه دفاع مقدس ضروری است.

غریبی با اشاره به اینکه باید این استعدادها را شناسایی و تقویت کنیم گفت: امیدواریم که در آینده‌ای نزدیک این جوانان به نویسندگان خبره ای در این حوزه بدل شوند.

وی هماهنگی بین دستگاه ها و سیستم اداری سپاه و بسیج و نیروی انتظامی را با فرمانداری جم را در این مبحث لازم دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم سال جاری بتوانیم 60 عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس را به چاپ برسانیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها