به روز شده در: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
حجت‌الاسلام «آل هاشم» گفت: اصل مشارکت حداکثری در انتخابات، لازمه اقتدار ایران در مجامع بین‌المللی و اصل دوم نیز انتخاب اصلح است.
کد خبر: ۴۶۱۲۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲ - 10June 2021

«مشارکت حداکثری» در انتخابات لازمه اقتدار ایران در مجامع بین‌المللی است

به گزارش دفاع‌پرس از تبریز، حجت‌الاسلام «سید محمدعلی آل‌هاشم» نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، در جمع ائمه جمعه استان، با بیان اینکه حضور و مشارکت حداکثری برای نهاد امامت جمعه اصل اول و اساسی در انتخابات است، اظهار داشت: تریبون نماز جمعه سنگر و خاکریز دفاع از حملات و هجمه‌های روحی و روانی دستگاه‌های عریض و طویل تبلیغاتی دشمنان است و ائمه جمعه در خط مقدم این جنگ روانی هستند.

وی افزود: اصل مشارکت حداکثری در انتخابات، لازمه اقتدار ایران در مجامع بین‌المللی و اصل دوم نیز انتخاب اصلح است.

حجت‌الاسلام آل هاشم گفت: بررسی سابقه و عملکرد نامزدها در طول دوران مدیریت‌شان می‌تواند نامزد اصلح را مشخص کند. کارنامه نامزدها گویای موفقیت یا شکست آن‌ها در طول چندین سال مسئولیت‌شان است و می‌توان آینده مدیریتی وی را حدس زد.

امام جمعه تبریز ادامه داد: ائمه جمعه امید را در دل مردم زنده کنند؛ امید و نگاه خوش‌بینانه به آینده کلید قفل‌های کشور است.

وی تصریح کرد: مردم باید نسبت به آینده نظام امیدوار باشند، این نظام اسلامی دارای نقشه راهی همچون قرآن، پشتیبانی چون ولی فقیه و چشم‌اندازی چون ظهور حضرت صاحب‌الزمان (عج) دارد.

امام جمعه تبریز اذعان کرد: تخریب وحدت ملی، تضعیف روح امید به آینده در ذهن مردم و سیاه‌نمایی و تاریک نشان دادن آینده، سه راهبرد تبلیغی خصمانه دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه مردم همیشه پای کار انقلاب بوده و هستند و این ناراحتی‌ها و نگرانی‌ها از وضعیت اقتصادی باعث قهر مردم از انتخابات نمی‌شود، ابراز داشت: این انقلاب حاصل مبارزات ضداستکباری دوران انقلاب و دفاع مقدس این ملت شریف است و باز هم با حضور حداکثری در انتخابات، جنگ تبلیغاتی دشمن را خنثی خواهند کرد.

وی گفت: امید به آینده باید به خصلت عمومی تبدیل شود و این مهم محقق نمی‌شود جز با عمل به وعده‌ها و عملکرد درست مسئولان.

آل هاشم تاکید کرد: هدف اصلی دشمن از تحت فشار قرار دادن روح و روان ملت و ناامیدسازی و مأیوس کردن به تنها نظام اسلامی دنیاست.

وی با بیان اینکه روحیه انقلابی یعنی با امید به‌دنبال هدف حرکت کردن، افزود: بی‌ارزش دانستن تولیدات داخلی، تحقیر دستاوردها و زحمت‌های ملت و انقلاب است و هدفی جز یأس‌آفرینی ندارد.

امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد: برخلاف تصور دشمنان انقلاب، همچون سال‌های گذشته و تمام برهه‌های حساس انسجام ملی شکل خواهد گرفت و شاهد مشارکت حداکثری خواهیم بود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها