به روز شده در: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹
مردم استان صنعاء در یمن که خودشان تحت سخت‌ترین محاصره ائتلاف سعودی قرار دارند، درپاسخ به فراخوان رهبر جنبش انصار الله برای پشتیبانی از آرمان فلسطین، ده‌ها میلیون ریال یمنی برای ملت فلسطین کمک مالی جمع آوری کردند.
کد خبر: ۴۶۱۳۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴ - 11June 2021

کمک مالی قابل توجه مردم صنعاء به ملت فلسطینبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، دولت نجات ملی یمن اعلام کرد که ده‌ها میلیون ریال کمک مالی برای پشتیبانی از آرمان فلسطین جمع آوری کرده است.

خبرگزاری سبا یمن گزارش داد، «عبدالباسط الهادی» استاندار صنعاء روز پنجشنبه عواید حاصل از کمک‌های مالی بالغ بر ۸۳ میلیون ریال یمن (حدود ۳۳۲۰۰۰ دلار آمریکا) را به کمیته مربوط به جمع‌آوری آن‌ها تحویل داد.

الهادی در مراسم تحویل این کمک‌های مالی گفت: ساکنان صنعا علی رغم شرایط دشوار و پیامد‌های فعلی جنگ، به طور فعال در این کارزار شرکت کردند و این کمک‌ها کمترین وظیفه برای حمایت از آرمان فلسطین و حمایت از مقاومت در برابر رژیم غاصب صهیونیستی است.

خبرگزاری سبا نوشت که به دنبال فراخوان «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصار الله یمن برای جمع آوری کمک‌های مالی تحت شعار «قدس نزدیک‌تر» است، مردم صنعاء استقبال گسترده‌ای از این طرح نشان دادند.

این در حالی است که به اذعان سازمان ملل یمن خود به دلیل جنگ و محاصره، با بدترین بحران انسانی در سطح جهان روبه روست.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار