به روز شده در: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۱
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:
سردار کریمی گفت: همه شاخصه های یک رئیس جمهور اصلح در ذیل ولایتپذیری و ولایتمداری تعریف می شود و در طول این سال ها تجربه ثابت کرده هرکجا که گوش به فرمان ولایت بوده ایم موفقیت حاصل شده و هرکجا که غفلت کرده‌ایم فرصت‌ها را از دست داده و دچار خسران شده‌ایم.
کد خبر: ۴۶۱۳۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲ - 11June 2021

شاخصه های یک رئیس جمهور اصلح در ذیل ولایت پذیری و ولایت مداری تعریف می شود

به گزارش دفاع‌پرس از اراک، سردار سرتیپ دوم پاسدار «محسن کریمی» امروز (جمعه) در جمع فرماندهان حوزه‌ها، پایگاه‌های مقاومت و مسئولین کانون های اقشاری بسیج ناحیه اراک، اظهار داشت: دهه کرامت یکی از فرصت های بسیار مناسب برای امیدآفرینی و ایجاد نشاط انقلابی در بین مردم و جامعه است و لذا باید با برنامه ریزی و ابتکار از این فرصت ارزشمند به خوبی استفاده کرد.

وی افزود: انتخابات یکی از صحنه های مهم همبستگی و وحدت مردم برای تحقق اهداف نظام اسلامی است که آحاد ملت ایران در این میدان بزرگ برای رسیدن به ارمان های انقلاب تلاش می کنند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: امام خمینی (ره) با تشکیل نظام اسلامی نعمت های بزرگی برای ملت جاری کرد که یکی از آنها انتخابات است و همچون فرصتی ارزشمند در اختیار ملت قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه یکی از راه های مهم تحقق اهداف عالی انقلاب اسلامی حضور و مشارکت حداکثری مردم در صحنه است،گفت:ملت ایران در طول این سال ها همواره با حضور و مشارکت خود توانسته اند علاوه بر اینکه توطئه های دشمنان را خنثی کنند زمینه ساز پیشرفت های بزرگ شوند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: در شرایط حساسی که امروز با آن مواجه هستیم حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات از جهات بسیاری اهمیت دارد و جدای از اینکه حضور در انتخابات یک وظیفه دینی و انقلابی است یک وظیفه ملی نیز تلقی می شود و لذا همه افرادی که به دنبال پیشرفت جامعه هستند باید در انتخابات شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه انتخابات یک امر سیاسی نیست بلکه یک نبرد همه جانبه با استکبار جهانی و حامیان آنها است،گفت: استکبار جهانی بیش از ۴۲ سال با همه توان برای مقابله با انقلاب اسلامی به میدان آمده و امروز در آستانه انتخابات فتنه انگیزی های دشمنان در فضای مجازی به اوج خود رسیده است.

کریمی تأکید کرد: هدف استکبار جهانی از فتنه انگیزی و توطئه علیه انقلاب اسلامی انتقام از همه شکست هایی است که در طول این ۴۲ سال به واسطه تفکر حضرت امام(ره) خورده اند، می باشد.

وی با بیان اینکه تفکر نجات بخش بسیج در طول این سال ها همواره توطئه ها و فتنه های دشمنان را خنثی کرده،گفت:امروز که دشمنان ملت برای کاهش مشارکت و ناامیدی مردم در انتخابات وارد صحنه شده اند وظیفه بسیج نقش آفرینی است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: یکی از مطالبات مهم مقام معظم رهبری دعوت عمومی مردم به انتخابات است که بسیج باید این رسالت مهم را در طی این چند روز به خوبی انجام دهد و همه آحاد و اقشار مردم را به خلق حماسه انتخابات دعوت کنند.

وی تأکید کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب تشکیل یک دولت قوی خواهد شد و دولت قوی برآمده از اراده عمومی ملت می تواند در صحنه های بین المللی، منطقه ای و داخلی بسیار موفق عمل کند.

کریمی ادامه داد: انتخابات ۲۸ خرداد ماه از دو جهت مشارکت حداکثری و انتخاب گزینه اصلح اهمیت زیادی دارد و وظیفه هر ایرانی است که برای تحقق این دو امر مهم تلاش  کند.

وی خاطر نشان کرد: همه شاخصه های یک رئیس جمهور اصلح در ذیل ولایت پذیری و ولایت مداری تعریف می شود و در طول این سال ها تجربه ثابت کرده هرکجا که گوش به فرمان ولایت بوده ایم موفقیت حاصل شده و هرکجا که غفلت کرده ایم فرصت ها را از دست داده و دچار خسران شده ایم.

انتهای پیام/ 

برچسب ها: بسیج ، انتخابات ، مردم ، ملت ، حماسه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار