به روز شده در: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۱
جهاد اسلامی فلسطین:
جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: برگزاری راهپیمایی پرچم‌ها اقدامی تحریک‌آمیز، تنش‌زا و خطرناک است.
کد خبر: ۴۶۱۹۱۴
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۱ - 14June 2021

ملت فلسطین آماده رویارویی استبه گزارش گروه بین الملل دفاع‌پرس به نقل از المیادین، جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: آنچه به راهپیمایی پرچم‌ها موسوم است و قرار است که فردا سه شنبه برگزار شود، اقدامی تحریک آمیز و تنش زا و خطرناک است.

جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: ملت فلسطین یکپارچه در دفاع از قدس و مسجد الاقصی عمل خواهد کرد و آماده رویارویی فراگیر است.

در بیانیه جهاد اسلامی آمده است: حملات تجاوزکارانه صهیونیست‌های افراطی مورد حمایت رژیم و ارتش اشغالگر تشدید شده است و این در راستا طرح‌های شهرک سازی و یهودی سازی و تسلط بر قدس و اجرای جنایات پاکسازی نژادی علیه ساکنان قدس اشغالی است.

جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: آنچه راهپیمایی پرچم‌ها نامیده می‌شود و قرار است که فردا سه شنبه برگزار شود، اقدامی تحریک آمیز و خطرناک است که به مقدسات ما آسیب می‌زند و اقدامی تجاوزکارانه علیه اعراب و مسلمانان است.

در بیانیه جهاد اسلامی آمده است: ما در همه شهر‌ها و روستا‌ها و اردوگاه‌ها به منظور برای آمادگی با مقابله با هر گونه تعدی به مقدسات، بسیج عمومی اعلام می‌کنیم.

جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: از فلسطینی‌ها در اراضی ۴۸ و کرانه باختری و قدس می‌خواهیم که در راستای حمایت از مسجد الاقصی حرکت کنند و از ساکنان قدس هم می‌خواهیم که در منطقه باب العامود و شیخ جراح وم محله بطن الهوی دست به تحصن و اعتصاب بزنند.

جهاد اسلامی همچنین از آمادگی مقاومت فلسطین برای رویارویی با رژیم صهیونیستی و واکنش کوبنده به هر اقدام تجاوزکارانه آن خبر داد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار