به روز شده در: ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۵
حضور حداکثری، اقتدار ملی/
نمایندگان ولی فقیه در استان‌های شمال غرب کشور، با صدور بیانیه مشترکی، از مردم این خطه برای مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت به‌عمل آوردند.
کد خبر: ۴۶۲۰۲۹
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳ - 15June 2021

به گزارش دفاع‌پرس از تبریز، حجج‌ اسلام «سید محمدعلی آل هاشم» نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، «سید حسن عاملی» نماینده ولی فقیه در اردبیل، «سید مهدی قریشی» نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و «علی خاتمی» نماینده ولی فقیه در زنجان، با صدور بیانیه مشترکی، از مردم خطه شمال غرب کشور برای مشارکت حداکثری در انتخابات، دعوت به‌عمل آورده‌اند.

در متن این بیانیه آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

... وَفَضَّلَ اللَّهُ الْمُجَاهِدِینَ عَلَی الْقَاعِدِینَ أَجْرًا عَظِیمًا؛ دَرَجَاتٍ مِّنْهُ وَمَغْفِرَةً وَرَحْمَةً ... (سوره نساء آیه ۹۵ و ۹۶)

ملت بزرگ ایران! امروز در حساس‌ترین مقطع تاریخ کشور، ایران عزیز ما برای پیشرفت، اعتلاء و امنیت خود احتیاج به اقتدار دارد. تاریخ ثابت کرده که یک ایرانی غیور و فهیم هیچ‌وقت در لزوم تحصیل اقتدار برای کشور خود و در اهمیت امنیت و پیشرفت حاصل از اقتدار تردیدی نخواهد داشت و امروز مثل هرروز هیچ اقتداری برای کشور بالاتر از حضور ملت عزیز در صحنه با حضور در پای صندوق‌های رأی نیست.

ملت بزرگ! ایران عزیز در طول انقلاب اسلامی در عرصه تکنولوژی، نانو تکنولوژی، فناوری‌های جدید، طب، توانمندی‌های حیرت‌آور نظامی، ساخت سدها، نیروگاه‌ها، توسعه آب، برق، گاز، مخابرات، ارتباطات، توسعه صنعت، توان هسته‌ای، صنایع نفتی، ساخت پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها، اتوبان‌ها، آزادراه‌ها، توسعه مواصلات ریلی، مسکن، و در عرصه هوا و فضا، ساخت هواپیما، انواع پهبادها، موشک‌ها، ماهواره‌ها، ماهواره‌برها، زیردریایی، کشتی‌های غول‌پیکر، کشتی‌های جنگی، تامین خودکفایی‌های حساس و سرنوشت‌ساز، اقتدار جهانی، وزن عظیم سیاسی و... به پیشرفت‌های مهم نائل آمده و راه بسیارطولانی را با وجود تحریم‌های بی‌سابقه طی کرده است.

انقلاب اسلامی ما به‌عنوان آخرین فرصت قرار است تأخیر و عقب ماندگی ۵۰۰ ساله کشور را جبران و هیمنه و شکوه تاریخی ملت ما را احیاء نماید. این نهضت مقدس باید ادامه داشته باشد و هرگونه توقف، مساوی با عقب ماندگی از کاروان تحول و از سرعت حیرت‌انگیز تحولات دنیای معاصر است.

تردیدی در وجود کمبودها نیست؛ اما بخشی از کمبودها نتیجه تحریم ظالمانه و بخشی دیگر ناشی از سوءمدیریت و ضعف دستگاه‌های اجرایی است. امروز وقت آن است که آستین بالا بزنیم و در مصافی مقدس، به دشمن لدود و عنود ثابت کنیم که محاسبه آن‌ها درباره ملت ما و کشور ما مثل همیشه اشتباه بوده است.

ملت بزرگ! دشمنان قسم‌خورده این کشور که در بعضی از ادوار نصف کل جمعیت ما را کشته‌اند مترصد اعلان آمار شرکت‌کنندگان هستند تا با افت مشارکت برنامه‌ریزی‌های سخت و هولناک برای آینده کشور، حاکمیت ملی، تمامیت ارضی، سرنوشت ملت ما و به راه انداختن حمام خون و انهدام زیرساخت‌های کشور داشته باشند.

یقین داریم یک ایرانی غیور هیچ‌وقت در ردیف و در صف این خون‌ریزان خون‌آشام و دشمنان درنده کشور قرار نخواهد گرفت و با دست خود، کشور خود را ویران و ملت خود را به خاک سیاه نخواهد نشاند.

ملت عزیز! قهر از صندوق رأی، قهر از منافع ملی، قهر از اقتدار کشور و رها ساختن خانه آباء و اجدادی در محاصره درندگانی است که حتی بر اطفال ترحم ندارند و به تصریح خودشان آرزوی محو کشور ما از نقشه وجغرافیای جهانی را در سر می‌پرورانند.

ملت عزیز و بزرگ ایران! یقین داریم اهانت‌ها و تحمیق‌های مشمئزکننده‌ای که این روزها در رسانه‌های هوایی و فضای سایبری علیه ملت ما صورت می‌گیرد، توسط شما ملت غیور بی‌جواب نخواهد ماند. آن‌ها با این اهانت‌ها رگ غیرت ملت ما را نشانه گرفته‌اند و ملت غیور ما قطعاً در پای صندوق‌های رای به آن‌ها جواب بسیار شایسته خواهد داد.

ملت بزرگ! در برابر مشکلات حاد اقتصادی که درد اصلی کشور و حل آن مطالبه اصلی شما ملت بزرگ است، سلیقه‌های متنوع مدیریتی و اقتصادی توسط کاندیداهای محترم عرضه می‌شود و هرگونه عذر را سلب و ما را به مبارزه با ناکار آمدی فرا می‌خواند. مسیر تیر دشمنان در این انتخابات که فریاد «نه به انتخابات» سر داده‌اند، تابلوی سر راه است و مسیر حق را کاملا آشکار ساخته و حجت را تمام کرده است.

ملت بزرگ! همه ما مدیون این کشور و این مرز و بوم اجدادی هستیم و حالا تمام وطن ندای «هل من ناصر» دارد تا مبتلی به خذلان نگردد و با یک مانور عظیم ملی در چینش ملت‌ها و دولت‌ها و کشورها در جایگاه رفیع خود قرار گرفته و همیشه سربلند و مقتدر باشد.

ملت بزرگ! چهار سال فرصت کمی نیست دنیای معاصر و کشورهای پیشرفته روی یک روز، بلکه یک ساعت حساس هستند. ما در رسیدن به آخرین مرزهای علمی و برای سهیم شدن در تولید دانش جهانی، احتیاج به مدیریت قوی و حضور پر شور در صحنه داریم.

انتخابات فرصت عظیمی برای این مقصد مبارک است و ملت ما حاکمیت ملی خود را از طریق انتخابات تنفیذ و خون جدید به رگ‌های مدیریت کشور تزریق و ازاین طریق مناصب حساس مدیریتی کشور را خود تولیت می‌نماید، این فرصت مبارک با خون هزاران شهید به دست آمده است. مطالبه شهیدان و مطالبه شهید پرآوازه ما سردار سلیمانی اقتدار ایران و نگاه آن‌ها به دستان پر درایت شما ملت عزیز است.

روز ۲۸خرداد با لبیک به ندای رهبر کبیر و حکیم انقلاب و با نیت تقرب، پای صندوق‌های رای حاضر می‌شویم و دِین تاریخی، ملی و شرعی خود را به ملت بزرگ، شهداء گران قدر و کشور عزیز اداء می‌کنیم. رسول خدا در ترک مکه، مشتی خاک به‌صورت مشرکین که او را دنبال می‌کردند پاشید و گفت: «شاهت الوجوه»!

ما در پای صندوق‌های رأی، با رأی خود خاک مذلت به چشم امپراطوری غرب و استکبار جهانی که سردمدار مشرکین معاصر است خواهیم پاشید و خواهیم گفت «شاهت الوجوه».

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها