به روز شده در: ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۰
معاون فرهنگی و آموزشی و رییس شورای سیاست‌گذاری ششمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی تأکید کرد: امیدواریم ششمین کنگره شعر ایثار و زنان عاشورایی با نگاهی متفاوت و جدید برگزار شود تا شاهد نتایج خوبی باشیم.
کد خبر: ۴۶۲۱۱۱
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹ - 15June 2021

برگزاری ششمین کنگره شعر ایثار و زنان عاشورایی با نگاهی جدید و متفاوتبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، سردار یعقوب سلیمانی روز سه‌شنبه ۲۵ خرداد در نخستین جلسه شورای سیاست‌گذاری ششمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی ضمن بیان محور‌های این کنگره اظهار داشت: بسیاری از مفاهیم وقتی با زبان شعر بیان می‌شود اثرگذاری بیشتری دارد و امیدواریم ششمین کنگره شعر ایثار و زنان عاشورایی با نگاهی متفاوت و جدید برگزار شود تا شاهد نتایج خوبی باشیم.

وی افزود: امیدواریم در برگزاری این کنگره از ظرفیت‌های مردمی و سایر دستگاه‌ها استفاده کنیم و با ایجاد ارتباط مناسب با جامعه معزز ایثارگری و با شکل‌گیری هم‌افزایی شاهد برگزاری هرچه بهتر این کنگره باشیم.

سید مرتضی حسینی مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر ششمین کنگره ملی شعر ایثار و زنان عاشورایی نیز در خصوص محور‌های ششمین کنگره ملی شعر ایثار و زنان عاشورایی گفت: این کنگره با محور‌ها و موضوعاتی از قبیل «ایثار، شهیدان و ایثارگران»، «ایثار و امید به آینده»، «ایثار، کودک و نوجوان»، «ایثار و ترویج ارزش‌های اخلاقی»، «ایثار، شهدای مدافع حرم و محور مقاومت»، «ایثار و مفاهیم عاشورایی و آئینی»، «ایثار، افزایش ضریب امنیت ملی»، «ایثار، ارتقای اخلاق عمومی و شهروندی»، «ایثار، ارتقای سطح بینش عمومی»، «ایثار، مدافعان حوزه سلامت»، «ایثار، افزایش تحمل اجتماعی» و «ایثار، سبک زندگی ایثارگرانه» برگزار خواهد شد.

در ادامه این جلسه اعضای شورای سیاست‌گذاری ششمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار و زنان عاشورایی نیز به بیان نظرات و پیشنهادات خود در زمینه برگزاری این کنگره پرداختند.

گفتنی است اعضای شورای سیاستگذاری این کنگره متشکل از «افشین علاء» شاعر و نویسنده، «مصطفی محدثی خراسانی» شاعر و کارشناس ادبی، «اسماعیل امینی» شاعر، نویسنده، پژوهشگر و کارشناس ادبی و «فاطمه نانی‌زاده» شاعر، نویسنده و کارشناس ادبی هستند و مراسم اختتامیه کنگره نیز آذرماه سال جاری با میزبانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس در شیراز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها