به روز شده در: ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱
حضور حداکثری، اقتدار ملی/
آیت‌الله «علم‌الهدی» در پیامی از اقشار مختلف مردم استان خراسان رضوی برای حضور آگاهانه در انتخابات ۲۸ خرداد دعوت کرد.
کد خبر: ۴۶۲۴۲۷
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۴ - 17June 2021

به گزارش دفاع‌پرس از مشهد، در آستانه فرارسیدن سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، آیت‌الله «سیداحمد علم‌الهدی» نماینده ولی‌ فقیه در خراسان رضوی با صدور پیامی از حضور آگاهانه مردم برای حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد دعوت کرد.

در این پیام آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض تبریک به مناسبت دهه پر فضیلت کرامت خدمت همه شما برادران، خواهران و بینندگان عزیز و محترم.

امام بزرگوار در بعضی از فرمایشاتشان فرمودند «اگر شما در انتخابات شرکت نکنید و نظام با شرکت نکردن شما لطمه ببیند، شما مسئول خواهید بود»؛ برای شما برادران و خواهران متدین، مؤمنه و مؤمنی که به این نظام، انقلاب و امام عقیده دارید، ممکن است این سؤال پیش بیاید که امام راحل، عدم شرکت در انتخابات را به مسئولیت به این که نظام از شرکت نکردن ما لطمه ببیند، معلق فرمودند.

ممکن است یک برادر یا خواهر حساب کند من یک نفر هستم، چطور ممکن است من یک نفر در انتخابات شرکت نکنم، نظام لطمه ببیند، معمولأ گاهی از اوقات در جریان انتخابات احساس می‌شود که حتی یک رأی در سرنوشت انتخابات مؤثر است و چه‌بسا با وجود یک رأی، سرنوشت انتخابات عوض شود.

شما به‌عنوان صاحب یک رأی، اگر شرکت نکردنتان موجب شود که سرنوشت انتخابات به طرف لطمه دیدن نظام، تضعیف یا ضربه خوردن نظام تمام شود، به فرموده امام بزرگوار شما مسئول هستید، یعنی مسئول در برابر تمام هزینه‌هایی که از اول پیدایش نهضت امام در خصوص این انقلاب و نظام صورت گرفته است، مسئولیت در برابر خون همه شهدایی که جان دادند و جان عزیز خودشان را در راه این انقلاب و نظام، نثار کردند؛ مسئولیت در برابر شهدا و مدیون شدن خون شهدا، مسئولیت ساده‌ای نیست.

شما برادر و خواهر با ایمان و متدین باید عمق قضیه را احساس کنید که اگر مدیون خون شهدا بشوید، یعنی در روز قیامت شهدا در درگاه عدل خدا از شما بازخواست می‌کنند و مدعی شما، شهدا هستند که شما با یک رأی ندادن و عدم شرکت در انتخابات، به آنان، به فرآیند خون آنان و نتیجه جان دادن آنان که این تشکیل این نظام بوده، لطمه وارد کردید.

عزیزان با احساس بیشتر و با احساس مسئولیت حتمأ در انتخابات شرکت کنید و به جنبه‌های تکلیفی خودتان در این فریضه عظیم الهی توجه داشته باشید که به تکلیف خودتان حتمأ عمل کنید و این فریضه را درست انجام بدهید؛ درست نیست یک انقلاب و نظامی سرپا بشود، ده‌ها و صدها هزار انسان جانشان را کف دست بگیرند و در راه این نظام نثار کنند، ایثارگری انجام بدهند، فرزند عزیز مردم به عشق این نظام و انقلاب برود در میدان مین و با این فداکاری، از تمام بدنش فقط دوتا قلم استخوانِ پا باقی بماند و شما از یک رأی دادن و پای صندوق رفتن، مضایقه کنید، این بی‌انصافی است. ان‌شاءالله همه شما عزیزان در انتخابات شرکت خواهید فرمود.»

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها