به روز شده در: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۶
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ رئیس هیئت نظارت بر انتخابات ‌استان همدان:
حجت‌الاسلام «فلاحی» گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای بسیار پرشکوه است، از مردم تقاضا داریم در صف رای گیری صبور باشند تا رای خود را به صندوق بیندازند.
کد خبر: ۴۶۲۶۴۶
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹ - 18June 2021

به گزارش دفاع‌پرس از همدان، حجت‌الاسلام «احمدحسین فلاحی» رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان همدان، با حضور در شعبه اخذ رای مخابرات همدان جهت نظارت بر فرآیند انتخابات، اظهار داشت: اگرچه ساعت شروع انتخابات در سراسر کشور 7 صبح اعلام‌ شده بود، اما  به خاطر مشکلات مربوط به سیستم رای‌گیری الکترونیکی، در همدان با تاخیر آغاز شد.

وی با بیان اینکه عدم آموزش و آشنایی کاربران با سیستم رای گیری الکترونیکی سبب تاخیر در روند رای گیری شده و حتی برخی از شعب با بیش از یک ساعت تاخیر شروع به کار کردند، گفت: در شعبی که سیستم رای‌گیری دچار مشکل است باید به صورت دستی انجام شود.

نماینده مردم‌ همدان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تا این لحظه حضور مردم در پای صندوق‌های رای بسیار پرشکوه بوده است، گفت: از مردم تقاضا داریم در صف رای گیری صبور باشند تا رای خود را به صندوق بیندازند.

فلاحی با اشاره به اینکه ساعت رای گیری و سقف آن در سراسر کشور برابر است، اظهار داشت: در روستاها و شهرهای کم جمعیت ممکن است روند رای گیری زودتر به پایان برسد اما در  شهرهای شلوغ سقف رای گیری رعایت می‌شود.

وی با بیام اینکه دیروز 10 پرونده تخلف در همدان ثبت شده است، تصریح کرد: امروز هم ناظران در پای صندوق هستند و برای هر 15 صندوق یک بازرس حضور دارد.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان همدان تاکید کرد: امروز تنها مورد تخلف مربوط به تاخیر در شروع رای گیری در شعب اخذ رای بوده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار