به روز شده در: ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۱
حضور حداکثری، اقتدار ملی/ رییس کل دادگستری کردستان:
حجت‌الاسلام «حسینی» گفت: حضور مردم پای صندوق‌های رای آینده کشور را بیمه می‌کند.
کد خبر: ۴۶۲۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷ - 18June 2021

به گزارش دفاع‎پرس از کردستان، حجت‌الاسلام «سیدحسین حسینی» با حضور در شعبه ۲۸ اخذ رای واقع در مسجد جامع سنندج  رای خود را در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا به صندوق انداخت و پس از آن در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری هم از بعد داخلی و به لحاظ بین‌المللی از اهمیت زیادی برخوردار است.

به گفته وی حضور مردم در انتخابات برای کشورمان قدرت محسوب می‌شود و در واقع هرچه مشارکت بیشتر باشد دشمنان و بدخواهان دچار رعب و وحشت می‌شوند، چنین موضوعی نقطه امیدی برای جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه همه باید نسبت به شرکت در این ماراتن سیاسی احساس مسوولیت کنیم،  تصریح کرد: رای مردم در انتخاب فرد اصلح تاثیر بسزایی دارد.

وی افزود: همچنانکه در طول ۴۰ سال اخیر آن را ثابت کرده‌ایم، باید توجه ویژه‌ای به مقوله انتخابات داشته باشیم و به این رکن اساسی مردم سالاری دینی اهمیت خاصی دهیم.

رییس کل دادگستری کردستان تصریح کرد: حضور مردم پای صندوق‌های رای آینده کشور را بیمه خواهد کرد و در حقیقت چشم‌اندازی را برای ایران اسلامی ترسیم می‌کند.

وی با بیان اینکه انتخابات برای جمهوری اسلامی یک ذخیره است، اذعان کرد: اگر بخواهیم به اهمیت انتخابات از منظر بین‌المللی هم نگاهی بیاندازیم باید به این موضوع فکر کنیم که حضور حداقلی بهانه‌ای برای سوء استفاده دشمنان خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها