به روز شده در: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
معاون هماهنگ‌کننده نهاجا:
امیر سرتیپ هادیان گفت: امروز دشمن، ناامید از جنگ سخت تمامی تمرکز خود را بر روی جنگ نرم در حوزه جوانان گذاشته است.
کد خبر: ۴۶۳۰۴۸
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱ - 20June 2021

دشمن تمام تمرکز خود را بر روی جنگ نرم و جوانان گذاشته استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، جلسه پرسش و پاسخ ویژه کارکنان وظیفه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز (یکشنبه) با حضور امیر سرتیپ خلبان «مهدی هادیان» معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش، فرماندهان و مسئولان نهاجا در مرکز فرماندهی آموزش‌های هوایی شهید خضرایی و به‌صورت برخط در پایگاه‌های هوایی شهید بابایی اصفهان و شهید دوران شیراز برگزار شد.

امیر هادیان در این نشست با بیان اهمیت خدمت مقدس سربازی اظهار داشت: امروز دشمن ناامید از جنگ سخت، تمامی تمرکز خود را بر روی جنگ نرم به‌ویژه در حوزه جوانان گذاشته است و اکنون یکی از مهم‌ترین طرح‌های فرهنگی نهاجا، طرح بصیرت ویژه کارکنان وظیفه است.

معاون هماهنگ‌کننده نهاجا در خصوص اهمیت مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه گفت: هدف ما در نیروی هوایی استفاده از تخصص، دانش و مهارت همه کارکنان وظیفه است که برنامه‌های متنوعی برای مهارت آموزی کارکنان وظیفه داریم تا پس از پایان دوران خدمت به بازار کار ورود پیدا کنند.

سرتیپ هادیان با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات به‌ویژه مشارکت کارکنان وظیفه عنوان کرد: حضور پرشور مردم و کارکنان وظیفه در انتخابات اخیر مشت محکمی بر دهان دشمنان قسم‌خورده انقلاب بود و این حضور بار دیگر هجمه‌ها و فضاساز‌های دشمنان در ناامید کردن ملت را بی اثر کرد.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی هوایی ارتش در پایان خاطرنشان کرد: نیروی هوایی ارتش علاوه بر وظیفه ذاتی خود در حفظ تمامیت ارضی کشور در بسیاری از عرصه‌های خدمت‌رسانی به مردم اقدامات ارزشمندی انجام داده است.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها