به روز شده در: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خبر داد؛
مخبر با اشاره به آبرسانی به ۴۷۱ روستای خوزستان گفت: بخشی از مخازنی که لازم است، در روستاها مستقر ‌می‌شوند تا آبرسانی صورت گیرد.
کد خبر: ۴۶۷۶۰۱
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰ - 19July 2021

آبرسانی به ۴۷۱ روستای خوزستان

به گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) امروز که به منظور بررسی وضعیت برخی روستا‌های دچار تنش آبی استان وارد اهواز شد در بدو ورود در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: ما خود را موظف می‌دانیم که هرچه از دستمان بر می‌آید را برای هم‌وطنان خوزستانی انجام دهیم. همه عزیزان مستحضر هستند که چند روز است همکاران ما در ستاد اجرایی، بنیاد برکت و بنیاد احسان در استان خوزستان حضور دارند و تصمیمات خوبی گرفته شده است.

وی افزود: تصمیم گرفته شده ۴۷۱ روستا آبرسانی شوند. همچنین بخشی از مخازنی که لازم است، در روستا‌ها مستقر شوند تا آبرسانی صورت گیرد. این مخازن تهیه شده‌اند و امیدواریم به سرعت مستقر شوند.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به دیگر تصمیمات، بیان کرد: امروز هم گفتیم ۶۰ تا ۱۰۰ تانکر اجاره شوند تا آبرسانی کنند. همچنین در ادامه با جلساتی که خواهیم داشت، باید ببینیم که لازم است چه کاری انجام شود. اصل کار این است که می‌خواستیم از اجرای تصمیماتی که همکاران ما ظرف چند روز گذشته گرفته‌اند، مطمئن شویم و ببینیم که چه کار‌های دیگری می‌توان انجام داد.

مخبر در پایان گفت: در پایان سفر با رایزنی‌هایی که با استاندار و مسئولان استان انجام می‌شود، آنچه که از دستمان ساخته است را حتما انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/۳۶۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار