به روز شده در: ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۴
فرمانده نیروی هوایی ارتش:
امیر نصیرزاده با بیان اینکه دشمن با فضای مجازی جذاب و رایگان برای گرفتن عفاف و حجاب جوانان کشور برنامه‌ریزی کرده است، بر نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی تاکید کرد.
کد خبر: ۴۶۷۹۸۲
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۳ - 21July 2021

لزوم نهادینه‌ کردن سبک زندگی اسلامی/ دشمن به دنبال گرفتن حجاب از فرزندان ایران اسلامی استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» فرمانده نیروی هوایی ارتش در همایش عفاف و حجاب که در سالن همایش هتل نهاجا برگزار شد، با بیان اینکه دشمن بر مسائل فرهنگی، اعتقادات، باورها و سنت‌های ما متمرکز شده  است، اظهار داشت: دشمن با برنامه‌ریزی به دنبال ایجاد مانع برای گرایش جوانان به فرهنگ ایرانی اسلامی است.

وی فراهم کردن شرایط مناسب برای ازدواج آسان کارکنان نیروی هوایی را از جمله سیاست‌های این نیرو دانست و گفت: این سیاست برگرفته از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، سفارشات و احکام دینی و قرآن کریم است.

امیر نصیرزاده با بیان اینکه امروزه جوانان سه مشکل شغل، مسکن و هزینه‌های ازدواج را مطرح می‌کنند، اظهار داشت: نیروی هوایی با استخدام جوانان، مشکل شغل و در ادامه به نحوی موضوع مسکن را مرتفع ساخته و مشکل سوم را هم تا حدودی حل کرده است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با تاکید بر اینکه این نیرو در شهرک‌های سازمانی خود به دنبال نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی در بین کارکنان و خانواده‌ها است،‌ افزود: این موضوع از مطالبات اساسی رهبر معظم انقلاب است و نیروی هوایی برای اینکه سبک زندگی اسلامی در شهرک‌ها نهادینه شود به عفاف و حجاب توجه دارد و طبق گفته بزرگان، سلامت افراد و جامعه در گرو حفظ عفاف و حجاب است.

وی با بیان اینکه دشمن برای گرفتن عفاف، حجاب و حیا از مردم ایران سرمایه‌گذاری و برنامه ریزی کرده است،خاطرنشان کرد: دشمن برای رسیدن به این هدف فضای مجازی جذاب و رایگان همراه با جلوه‌های بسیار زیبا در اختیار فرزندان ما قرار داده است تا حیای جوانان ما از بین ببرد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها