به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حجت‌الاسلام شاهرخی گفت: روحانیت در استان پرچمدار فضیلت‌ها هستند در همین راستا باید جهت رفع مشکلات مردم جلودار باشد و مشکلات مردم را مطالبه کنند.
کد خبر: ۴۶۸۵۱۰
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۰ - 25July 2021

روحانیت  پرچمدار فضیلت‌ها هستند

 به گزارش دفاع‌پرس از خرم‌آباد  حجت السلام والمسلمین «سید احمدرضا شاهرخی» نماینده ولی فقیه در لرستان در نشست با جمعی از طلاب مدارس علمیه استان لرستان با بیان اینکه مباحث معیشتی، علمی، آموزشی و پژوهشی به برنامه‌ریزی، تفکر و اندیشه  نیاز دارد، اظهار داشت: خوشبختانه سازمان تبلیغات و مرکز مدیریت به دنبال تحول در مباحث علمی، آموزشی و پژوهشی طلاب است و همچنین با اضافه کردن اساتید به  دنبال رفع کمبود مدارس علمیه است.

وی افزود: طلبه‌هایی که در نظر دارند در آینده مفید باشد نمی‌شود در سطح 2 و3 بماند بلکه باید برای رسیدن به اهداف تلاش کند از سویی مشکلات بیمه‌ای و بازنشستگی طلبه‌ها باید حل شود بنابراین همه ما موظف هستیم در باب مسائل معیشتی طلبه‌ها اقدام کنیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به حضور فرهنگی روحانیت در استان لرستان عنوان کرد: روحانیت در مساجد، هیئت‌ها و محافل مذهبی کم می‌بینیم در همین راستا با گفت‌وگو حل کرد.

وی با اشاره به مشکلات استان لرستان تصریح کرد: مشکلات و نیازهای استان لرستان را از اکنون روی میز رئیس جمهور آینده گذاشته‌ایم تا سندپیشران توسعه استان را از جهت اقتصادی و اجتماعی تدوین شود.

حجت السلام والمسلمین شاهرخی خاطرنشان کرد: روحانیت در استان پرچمدار فضیلت‌ها هستند در همین راستا باید جهت رفع مشکلات مردم جلو دار باشند و مشکلات مردم را مطالبه کنند.

وی اظهار داشت: همه ما باید به رئیس جمهور آینده را کمک کنیم و چنانچه در این میان افرادی خودشان را جا زدند و مسئولیتی به عهده گرفتند ولی قصد خدمتگذاری به مردم نداشتند از مسیر قانونی نباید اجازه بدهیم وقت مردم تلف شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار