به روز شده در: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۷
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان:
سرهنگ «‌مرادحاجتی» گفت: اولین آزمون مهم کشور برای جامعه پزشکی ما دوران دفاع مقدس و هشت سال جنگ تحمیلی بود که پزشکان و پرستاران متعهد و ایثارگر ما در این برهه تاریخی مکتب نوینی در این دوران از صنف خود به دنیا عرضه کردند.
کد خبر: ۴۶۹۱۲۱
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۵ - 28July 2021

جامعه پزشکی ما مکتب نوینی از صنف خود به دنیا عرضه کردندبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اهواز، سرهنگ پاسدار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان امروز با حضور در بیمارستان ابوذر اهواز از کادر درمان این بیمارستان که در صف مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند، تقدیر کرد.

وی در ابتدای این مراسم با تبریک عید غدیر خم اظهار داشت: جامعه متعهد پزشکی ایران در دومین آزمون سخت ملی بازهم روسفید شدند.

سرهنگ حاجتی افزود: اولین آزمون مهم کشور برای جامعه پزشکی ما دوران دفاع مقدس و هشت سال جنگ تحمیلی بود که پزشکان و پرستاران متعهد و ایثارگر ما در این برهه تاریخی مکتب نوینی در این دوران از صنف خود به دنیا عرضه کردند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان عنوان کرد: تجربه نشان داده در بحران ها باید از فرهنگ غنی، جهادی و عملیاتی دفاع مقدس الهام بگیریم که به بن بست نخوریم و امروز شما کادر درمان عزیز علیرغم همه تحریم ها و کاستی ها و نامهربی های بین المللی نگذاشتید که در مبارزه با ویروس کرونا به بن بست بخوریم.

در این مراسم و جشن معنوی که به مناسبت دهه ولایت و عید سعید غدیر خم برگزار شد از کادر درمان بیمارستان ابوذر اهواز با تقدیم شاخه‌های گل و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار