به روز شده در: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹
گروه‌های مقاومت فلسطینی ضمن اعلام همبستگی کامل با اهالی قدس و کرانه باختری، از آن‌ها خواستند که زمین را زیر پای صهیونیست‌ها به آتش بکشند.
کد خبر: ۴۶۹۵۹۶
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۴ - 01August 2021

مقاومت فلسطین خطاب به اهالی کرانه باختری و قدس: تنهایتان نمی‌گذاریمبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، گروه‌های مقاومت فلسطینی امروز (یکشنبه) بیانیه‌ای درباره آخرین تحولات فلسطین صادر کردند.

بر اساس گزارش خبرگزاری «سما»، در این بیانیه آمده، جنایات، تجاوز و گردن‌کشی رژیم اشغالگر علیه فلسطینی‌های ساکن قدس و محله «شیخ جراح» در حال افزایش است و طی روز‌های اخیر چهار فلسطینی به شهادت رسیده‌اند.

نظامیان رژیم اشغالگر قدس با سرکوب تظاهرات مسالمت‌آمیز فلسطینیان در محله شیخ جراح، این محله را تحت محاصره کامل خود درآوردند.

گروه‌های فلسطینی در ادامه ضمن اعلام همبستگی کامل با فلسطینی‌های ساکن قدس و کرانه باختری، افزودند، مقاومتی که از شما در نبرد «سیف القدس» دفاع کرد، تنهایتان نمی‌گذارد.

در ادامه این بیانیه، فلسطینی‌های ساکن کرانه باختری و قدس به روشن نگهداشتن شعله مقاومت در تمامی نقاط تماس با رژیم اشغالگر صهیونیستی و به آتش کشیدن زمین زیر پای صهیونیست‌ها فراخوانده شده‌اند.

مقاومت فلسطین همچنین اعلام کرد، آمریکا همواره در خط اول دفاع از رژیم صهیونیستی بوده و حساب باز کردن بر روی تغییر دولت‌ها برای بازپس‌گیری حقوق ملت فلسطین (از طریق گفت‌وگو) سراب است.

نبرد سیف‌القدس در ماه می‌سال جاری میلادی (۲۰۲۱) و در واکنش به تجاوز صهیونیست‌ها به مقدسات فلسطینی و قدس رخ داد و ۱۱ روز به طول انجامید. مقاومت فلسطین در پاسخ به حملات صهیونیست‌ها بیش از چهار هزار موشک به سمت فلسطین اشغالی شلیک کرد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار