به روز شده در: ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۷
مسئول دفتر حفظ آثار دفاع مقدس بابلسر در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
«طاهری» از برگزاری دومین دوره آموزش تصویربرداری تاریخ شفاهی دفاع مقدس به همت کمیته هنرمندان دفتر حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بابلسر خبر داد.
کد خبر: ۴۷۶۳۴۲
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۰ - 08September 2021

«سیدباقر طاهری» مسئول دفتر حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بابلسر در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در ساری از برگزاری دومین دوره آموزش تصویربرداری به همت کمیته هنرمندان این مجموعه خبر داد و اظهار داشت: این برنامه عصر امروز با حضور اساتید صدا و سیمای استان در محل دائمی نمایشگاه دفاع مقدس شهرستان برگزار شد.

دومین دوره آموزش تصویربرداری تاریخ شفاهی دفاع مقدس در بابلسر برگزار شد

وی با بیان اینکه مجموعه حفظ آثار شهرستان بابلسر در پنج مرکز در بخش‌های تابعه فعال شده است، افزود: ضبط مصاحبه‌های تاریخ شفاهی رزمندگان، خانواده‌های شهدا، ایثارگران، فرماندهان یکی از مأموریت‌ها است و با این هدف، مراکز را مجهز به دوربین فیلمبرداری و تجهیزات فنی کردیم.

طاهری با بیان اینکه تاکنون قریب به دو هزار ساعت مصاحبه از خانواده‌های شهدا و یادگاران دفاع مقدس تهیه کردیم، گفت: کلاس آموزش تصویربرداری حرفه‌ای یکی از برنامه‌های سال جاری این دفتر است که پیش بینی می‌شود در بیش از ۱۰ جلسه برگزار شود.

دومین دوره آموزش تصویربرداری تاریخ شفاهی دفاع مقدس در بابلسر برگزار شد

این مسئول با اشاره به تشکیل کمیته هنرمندان خاطرنشان کرد: برگزاری کلاس‌های فیلم سازی، تدوین و فن بیان نیز در شش ماهه دوم سال برای هنرمندان در دستور کار قرار دارد.

به گفته مسئول دفتر حفظ آثار دفاع مقدس بابلسر تعداد ۲۰ شرکت کننده این کلاس در پایان دوره آموزش گواهی‌نامه دریافت خواهند کرد.

دومین دوره آموزش تصویربرداری تاریخ شفاهی دفاع مقدس در بابلسر برگزار شد

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار