به روز شده در: ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۷
امام جمعه بوشهر :
« صفایی بوشهری»» گفت: با عنایات الهی و تلاش کادر درمان و مراعات مردم عزیز و توسعه امکاناتی وضعیت حاد بیماری کرونا رو به افول است.
کد خبر: ۴۷۶۵۹۴
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۱ - 10September 2021

با عنایات الهی و تلاش کادر درمان  وضعیت حاد کرونا رو به افول است.به گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، آیت‌الله «غلامعلی صفایی بوشهری» نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با عنایات الهی و تلاش کادر درمان و مراعات مردم عزیز و توسعه امکاناتی وضعیت حاد بیماری کرونا رو به افول است.

وی گفت: به همین جهت از همه مردم عزیز تقاضا دارم مراعات جدی خود را ادامه دهند و از مسئولان می‌خواهم که امکانات درمانی و واکسیناسیون را گسترش داده و همه مردم عزیز بالای ۱۸ سال را شامل شود.

امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: به تمامی خیرین پیشنهاد می‌کنم وقف سلامت داشته و امکانات بیمارستانی و درمانی را وقف کنند.

وی بیان کرد: از ریاست جمهور و دولت تقاضا دارم درباره توسعه متوازن و پیشرفت جامع استان زرخیز و ارزشمند بوشهر توجه ویژه کنند و حسب نظام‌نامه پروژه‌های اولویت‌دار پیشرفت استان بوشهر که به ریاست جمهور ارائه شده است، اعتبارات لازم تخصیص داده و با شتاب جهادی آن را اجرایی کنند.

آیت‌الله صفایی بوشهری افزود: انتظار می‌رود با انجام این اقدامات استان بوشهر را به لحاظ ظرفیت‌ها، موقعیت‌های فوق العاده و نیازهای ضروری و بنیادین، استان ویژه و دارای استانداری با اختیارات ویژه قرار دهند.

وی تاکید کرد: بی تردید این استان با جایگاه ارزشمند ملی و بین المللی خود و مردمان بسیار عزیز و گرانقدر و نیازهای فراوان مردمی و سرزمینی و وجود زمینه‌های گسترده رشد و پیشرفت شایسته است مورد عنایت خاص با نگاه ملی و فراملی باشد ولی متأسفانه عدم تصویب و یا اجرایی نشدن بسیاری از پروژه‌های پیشرفت آفرین و مردم نهاد، این استان به پیشرفت درخور و شایسته خود دست نیافته است.

امام جمعه بوشهر گفت: حق این استان و حق مردم گرانقدر این سرزمین باشکوه بسیار فراوان و بیش از وضعیت موجود است.

وی افزود: وجود صنایع استراتژیک و ثروت آفرین ملی و خدمات فراوان این استان در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، امنیتی، نظامی به کشور با عقب مانی‌ها و عدم تمکّن معیشتی مردم به ویژه جوانان عزیز همخوانی ندارد با آنکه برخی از دیگر نقاط ایران دارای وضعیتی بسیار پایین‌تر ولی در دوره‌های گذشته بسیار مورد توجه بوده‌اند.

آیت‌الله صفایی بوشهری بیان کرد: باید به استان بوشهر با نگاهی دانش بنیان، پیشرفت آفرین، مردم‌مدار، فراملی و با تکریم و احترام ویژه نگریست و به این مردم عزیز و این استان گرانقدر با آن پیشینه تاریخی پرشکوه نگاهی بسیار خاص داشت تا جبران گذشته شود و پیشرفت‌های لازم تحقق یابد.

وی افزود: در آستانه آغاز سال تحصیلی هستیم و خانواده‌های بسیاری نیازمند مساعدت هستند. از تمامی مردم عزیز تقاضا می‌کنم به مدد این خانواده‌های محترم آمده و مسائل مورد نیاز فرزندان آنان را تأمین کنند و ابتدا به خویشان خود، سپس همسایگان و اطرافیان و آنگاه به خیریه‌هایی که در این موضوع اقدام می‌نمایند به ویژه کمیته امداد امام خمینی (ره) که همواره منشأ خیرات و برکات در این عرصه می‌باشند، کمک کنند.

 

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار