به روز شده در: ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۵
قاضی‌زاده هاشمی در نخستین روز کاری خود در بنیاد شهید با حضور در منزل شهید مدافع سلامت «شهید احمد داستانی» با خانواده این شهید دیدار و گفت‌وگو کرد.
کد خبر: ۴۷۷۱۰۰
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵ - 13September 2021

دیدار رئیس بنیاد شهید با خانواده شهید مدافع سلامت «احمد داستانی»به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، امیرحسین قاضی زاده معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده شهید مدافع سلامت «شهید احمد داستانی» با گرامی داشت یاد و خاطره تمام شهدا به ویژه شهدای سلامت اظهار داشت: پس از دوران دفاع مقدس همچنان در‌های شهادت در کشورمان باز ماند و در مسیر دفاع از حرم و دفاع از سلامت، افراد برگزیده و برجسته‌ای به شهادت رسیدند.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم در مسیر اجرای وظایف ذاتی خود در بنیاد شهید و امور ایثارگران و خدمتگزاری به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موفق باشیم و در مسیری که امام خمینی (ره) با فرمان تأسیس بنیاد شهید صادر کردند به خوبی حرکت کنیم. باید تلاش کنیم پرچم فداکاری و ایثار در جامعه همچنان با صلابت در اهتزاز باشد.

معاون رئیس جمهور تأکید کرد: جامعه ایثارگران کشور خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان معزز و آزادگان سرافراز، وابستگان آن‌ها و رزمندگان را در بر می‌گیرد که خدمات رسانی به این عزیزان باید بر اساس قانون انجام شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به وظایف فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: فعالیت‌های فرهنگی در دو حوزه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و کل جامعه ارائه می‌شود.

معاون رئیس جمهور در ادامه با حضور بر مزار شهید «احمد داستانی» در بهشت زهرا (س) نسبت به مقام این شهید مدافع سلامت ادای احترام کرد.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار