به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
نماینده ولی فقیه در گیلان:
آیت‌الله فلاحتی اصل در شجره طیبه صالحین را تربیت به روز انسان‌ها خواند و گفت: جذب حداکثری جوانان و نوجوانان برای حمایت از آرمان‌های انقلاب و همچنین پاسداری از ارزش‌های انقلاب از ماموریت‌های شجره طیبه صالحین است.
کد خبر: ۴۷۷۲۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۷ - 13September 2021

اصل در شجره طیبه صالحین تربیت به روز انسان هاستبه گزارش دفاع‌پرس از رشت، آیت الله «رسول فلاحتی» نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در نشست مجمع و هیئت اندیشه ورز استادیاران نواحی و سرمربیان اقشار شبکه تربیتی بسیجیان سپاه قدس گیلان اظهار داشت: هدف اساسی و راهبردی شجره طیبه صالحین صیانت از آرمان‌های نظام مقدس اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در گیلان نخستین ماموریت شجره طیبه صالحین را که برآمده از حوزه و سپاه است، هدایت مردم نسبت به دین خدا دانست و تصریح کرد: اجرای احکام دین رسول خدا (ص) دومین ماموریت شجره طیبه صالحین است.

وی با بیان اینکه تقویت نفوس انسانی از اهداف انبیا بود، افزود: شجره طیبه صالحین ادامه دهنده تقویت نفوس انسانی در راستای اهداف انبیای الهی است.

آیت الله فلاحتی اصل در شجره طیبه صالحین را تربیت به روز انسان‌ها خواند و خاطرنشان کرد: جذب حداکثری جوانان و نوجوانان برای حمایت از آرمان‌های انقلاب و همچنین پاسداری از ارزش‌های انقلاب از دیگر ماموریت‌های شجره طیبه صالحین است.

وی بزرگ‌ترین ثمره انقلاب اسلامی را اخراج ذلیلانه نیرو‌های آمریکایی از غرب آسیا عنوان کرد و تاکید کرد: اخراج ذلیلانه آمریکایی‌ها از نتایج تلاش شجره طیبه صالحین محسوب می‌شود و این رفتن به معنای تقویت و ایجاد امید در جبهه مقاومت در غرب آسیا، اروپای شرقی، آمریکای جنوبی و حتی مردم کشور آمریکا است.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه شاهد اقتدار اسلام در دنیای معاصر هستیم، اظهار داشت: اقتدار اسلام بر گرفته از معنویت در دل‌های مردم است.

وی با اشاره به اقتدار نظام اسلامی در حرکت ۴۵ هزار کیلیومتری ناوگروه نیروی دریایی ارتش ایران در آب‌های بین المللی متذکر شد: این قدرت و شوکت در سایه شجره طیبه صالحین محقق شده است.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه در انجام فعالیت‌ها وظیفه گرا و نتیجه گرا نیستیم بلکه تکلیف گرا هستیم، تصریح  کرد: نتیجه را خدای متعال وعده داده است.

وی با اشاره به وفاق بین سه قوه، خاطرنشان کرد: در طول ۴۲ سال انقلاب اسلامی تمام نهاد‌ها و گروه‌ها تلاش کردند و امیدواریم با این همگرایی جدید در قوای سه گانه شاهد رشد و موفقیت روزافزون باشیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار