به روز شده در: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
سردار «شفائی» گفت: در هفته دفاع مقدس یکی از سازمان‌هایی که نقش محوری دارد و می‌تواند افکار عمومی را به سوی ارزش‌های دفاع مقدس هدایت کند رسانه ملی است.
کد خبر: ۴۷۷۴۰۱
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵ - 14September 2021

سازمانی که می تواند افکار عمومی را به فرهنگ دفاع مقدس هدایت کند رسانه ملی استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از زاهدان، در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با مدیران کل و معاونین صدا و سیما این استان دیدار کرد.

سردار «احمد شفائی» فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا، از هفته دفاع مقدس به عنوان بهترین فرصت جهت انعکاس ارزش‌های این دوران و رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان نام برد.

وی گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است که می توان با استفاده از ظرفیت های خوبی که در استان است متمرکز شد تا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به درستی صورت بگیرد. در هفته دفاع مقدس یکی از سازمان‌هایی که نقش محوری دارد و می‌تواند افکار عمومی را به این فرهنگ هدایت کند رسانه ملی است.

سردار شفاهی اظهار داشت: سپاه تلاش دارد و تلاش می کند تا هم پا و همراه با اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان به عنوان سربازی کوچک به جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به وظیفه خود عمل کند. در طول 42 سال گذشته آنگونه که باید حق مطلب ادا نشده است. امروز ما بیش از هر زمان دیگر به فرهنگ ایثار و شهادت که فرهنگ صبر، ایستادگی، مقاومت، ازخودگذشتگی، اطاعت از ولی امر مسلمین است نیاز داریم.

این مسئول متذکر شد: فرصت تمام نشده و ما همچنان این فرصت را داریم و هفته دفاع مقدس یکی از این فرصت‌های در اختیار ما برای تبیین ارزش‌های دفاع مقدس است تا خالصانه و دلسوزانه با بهره مندی از ظرفیت های استان در جهت اثرگذاری مطلوبتر گام برداریم.

«محمود دولت کردستانی» مدیر کل صدا و سیمای استان سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار گفت: دفاع مقدس یک گنج عظیمی است که از ارزش و جایگاه بسیار بالایی برخوردار است و امروز رسانه ملی به دستورالعمل‌های سپاه به چشم ولایت نگاه می‌کند چرا که این نهاد مقدس ریشه در ولایت مداری دارد.

وی گفت: در استان سیستان و بلوچستان به لحاظ قومیت‌های مختلف باید شرایط مناسبی جهت بومی سازی فرهنگ ایثار و شهادت نهادینه شود. در هفته دفاع مقدس شرایطی فراهم شده است تا رسانه ملی با پخش برنامه های متعدد بتواند به وظیفه و رسالت خود به نحو شایسته عمل کند. شرایط استان ما نسبت به سایر استان‌ها متفاوت‌تر است و باید فرهنگ دفاع مقدس در سیستان و بلوچستان رنگ و لعابی دیگر به خود بگیرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار