به روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
فرمانده سپاه محمودآباد در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
«ابراهیم‌نژاد» گفت: راهیان نور یک عملیات بزرگ فرهنگی و یک دفاع نرم محسوب می‌شود.
کد خبر: ۴۷۷۴۶۸
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۱ - 15September 2021

راهیان نور یک عملیات بزرگ فرهنگی و یک دفاع نرم استسرهنگ «اسماعیل ابراهیم‌نژاد» در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در ساری، در خصوص ضرورت و اهمیت اردو‌های راهیان نور اظهار داشت: اردو‌های راهیان نور ضروری است؛ چراکه احیاکننده فرهنگ شهادت، مقاومت و به شکل کلی احیاگر گفتمان انقلاب اسلامی خواهد بود.

وی افزود: هر فکر و هر مکتبی برای آنکه بتواند استمرار داشته باشد نیاز به توجه به آرمان‌هایش و ترویج و زنده نگه داشتن آن‌ها دارد، قطعا شهادت در گفتمان انقلاب و اسلام به‌عنوان یکی از آرمان‌های اساسی و مهم مطرح است بنابراین شهادت باید عامل دعوت‌کننده و عنصر بقای انقلاب و اسلام معرفی شود.

فرمانده سپاه محمودآباد تصریح کرد: امروز که در تمام اطراف جمهوری اسلامی جنگ و ناامنی بیداد می‌کند، اردو‌های راهیان نور می‌تواند باعث شکر این نعمت مجهول، یعنی امنیت موجود در نظام جمهوری اسلامی را بجا آورده و از آن پاسداری کند.

ابراهیم‌نژاد هدف از برگزاری راهیان نور را تربیت معنوی وخودسازی جوانان دانست و گفت: مهم‌ترین هدف راهیان نور این است که انقلاب و راه شهدا را بتوانیم حفظ و این اهداف را به جوانان و نسل بعدی منتقل کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این اردوی یک‌روزه از مقابل سپاه شهرستان حرکت و بعد دیدار با یادمان شهدای غواص شهرستان، برگزاری زیارت عاشورا در یادمان شهدای گمنام روستای قراخیل، حرکت به‌سمت موزه دفاع مقدس استان واقع در شهر ساری همراه با اقامه نماز ظهر و عصر و حضور در سر مزار شهید محمد بلباسی مدافع حرم واقع در گلزار شهدای سید ملال قائمشهر خواهد بود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار