به روز شده در: ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱
دومین جلسه ستاد تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در استان یزد با حضور سرهنگ «زارع» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد، «رستگاری» فرماندار یزد و سرهنگ «جوکار» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد و جمعی از مسئولان در سالن فرمانداری یزد برگزار شد.
کد خبر: ۴۷۷۴۸۳
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۹ - 14September 2021

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یزد، دومین جلسه ستاد تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در استان یزد با حضور سرهنگ «منصور زارع» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد، «محمد رستگاری» فرماندار یزد و سرهنگ «عباس جوکار» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد و جمعی از مسئولان در سالن فرمانداری یزد برگزار شد.

سرهنگ زارع ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و قدردانی از حمایت‌های فرماندار یزد برای اجرای برنامه‌های تجلیلی از رزمندگان اظهار داشت: دستورالعملی از وزارت کشور به همه استانداری‌ها و فرمانداری‌ها اعلام شد که مثل سال گذشته همزمان به صورت تصویری از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس تجلیل شود.  

وی افزود: مقرر شده است از ساعت ۹ تا ۱۲ صبح آیین ملی تجلیل از یک‌میلیون پیشکسوت دفاع مقدس در ۳۰ شهریور با سخنرانی ریاست محترم جمهوری برگزار شود.

زارع ادامه داد: انشالله بتوانیم مراسمی در خور شأن عزیزان رزمنده و ایثارگر استان یزد را برگزار کنیم و با توجه به شرایط کرونا از حضور حداکثر رزمندگان بهره ببریم. برنامه ریزی ما برای حضور حدود ۳۰۰ نفر از پیشکسوتان دفاع مقدس در مراسم است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد افزود: از رزمندگان و پیشکسوتان ارتش، ناجا، سپاه، بسیج، خانواده شهدا و مدافعین حرم، طبق سهمیه‌ای که در نظر گرفته شده است در این مراسم تجلیل به عمل خواهد آمد.

فرماندار یزد در این جلسه ضمن اعلام حمایت و آمادگی همه جانبه از برنامه‌های تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در یزد گفت: انشالله بتوانیم برنامه‌ای با کیفیت و در خور شان عزیزان رزمنده و ایثارگر استان برگزار کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها