به روز شده در: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۰
فرمانده تیپ تکاور انصارالرسول (ص) جوانرود:
سردار «فیض‌الهی» گفت: دفاع مقدس موجب پیشرفت و تعالی ایران اسلامی شده است و آن دوران سراسر عزت و افتخار برای ملت مقاوم، بصیر و همیشه در صحنه ایران است.
کد خبر: ۴۷۸۹۷۰
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵ - 21September 2021

دفاع مقدس موجب پیشرفت و تعالی ایران اسلامی شده استبه گزارش دفاع‌پرس از كرمانشاه، سرتيپ دوم پاسدار «علی‌احمد فیض‌الهی» فرمانده تیپ تکاور انصار الرسول (ص) جوانرود در مراسم تجليل از پيشكسوتان جهاد ومقاومت اين شهرستان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: اگر امروز ایران اسلامی در اوج قله‌های عزت و افتخار قرار گرفته به برکت ایستادگی و مقاومت است.

فرمانده تیپ تکاور انصار الرسول (ص) جوانرود با بیان اینکه دفاع مقدس موجب پیشرفت و تعالی ایران اسلامی شده است، افزود: دوران هشت سال دفاع مقدس سراسر عزت و افتخار برای کشور، ملت مقاوم، بصیر و همیشه در صحنه ایران است.

وی دفاع مقدس را الگویی برای جبهه مقاومت دانست و اظهار داشت: پیروزی جبهه مقاومت حاصل خون شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم و امنیت است.

ماموستا مُلا «احمد فخری» امام جمعه شهرستان جوانرود نیز با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت: رزمندگان اسلام با تکیه بر قدرت ایمان و با بصیرت و ولایتمداری بر دشمنان پیروز شدند و امروز هم نیاز مبرم به این روحیه داریم.

امام جمعه شهرستان جوانرود افزود: دفاع مقدس برتری ایمان و اراده ملت نستوه و استوار ایران را به عنوان یکی از عبرت های بزرگ تاریخ معاصر بر تمام جهانیان اثبات کرد.

وی بيان داشت: رزمندگان اسلام در سرمای زمستان و گرمای طاقت فرسای تابستان با فداکاری و رشادت خود به خوبی از ارزش‌های اسلامی، آرمان‌ها و اهداف متعالی نظام صیانت کردند.

فرماندار جوانرود هم با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گفت: دوران دفاع مقدس برای ملت و کشور ما یک سرمایه و گنج بی‌بدیل و عظیمی است که تمامی لحظه‌های آن درس‌آموز و عزت‌بخش است.

«رستگار یوسفی» با بیان اینکه جنگ تحمیلی، جنگ تمام دنیای کفر با ملت و کشور ایران اسلامی بود، افزود: در این جنگ نابرابر در حالی که انقلاب اسلامی نوپا و آمادگی نظامی چندانی نداشت با رهبری های امام راحل (ره) و مقاومت رزمندگان اسلام درس فراموش نشدنی به رژیم بعث و استکبار جهانی دادند.

وی به نقش اقوام و مذاهب در دوران دفاع مقدش اشاره کرد و یادآور شد: دفاع مقدس تابلویی زیبا از اتحاد اقوام و مذاهب مختلف یک‌دل و یکپارچه کنار هم قرار داد به طوری که این اتحاد و انسجام با رشادت‌های بی‌نظیر خود در جنگ تحمیلی حیرت جهانیان را برانگیختند و جهانیان در مقابل این اتحاد، سر تعظیم فرود آورد.

انتهای پيام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار