به روز شده در: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۱
رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی:
حجت‌الاسلام روشندل گفت: همه آسایش و امنیتی که امروز داریم را مدیون ازخودگذشتگی و ایثار شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس هستیم.
کد خبر: ۴۷۹۵۷۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱ - 23September 2021

آسایش و امنیت امروز را مدیون شهدا و رزمندگان هستیمبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام روشندل رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش در آیین تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید عقیدتی سیاسی گروه پدافند هوایی شهید ستاری اظهار داشت: با توجه به اهمیت بسیار بالای مأموریت این گروه پدافند هوایی، اگر عقیدتی سیاسی هم که وظیفه اش را که جلب و سوق دادن دل‌ها به سوی خداوند است، به درستی انجام دهد، ضمن انجام ماموریت خود توانسته کمک شایانی به انجام هدف نهایی مجموعه پدافند هوایی که حفاظت و صیانت از حریم هوایی کشور ایران است کند.

در این مراسم از زحمات حجت الاسلام مرادی قدردانی و حجت‌الاسلام عباس سروش به عنوان رییس جدید عقیدتی سیاسی گروه پدافند شهید ستاری معرفی شد.

همچنین حجت الاسلام روشن‍دل با حضور در مرکز آموزش سمنان در مراسم مشابه‍ای در آیین تکریم و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی این مرکز آموزش با گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس گفت: همه آسایش و امنیتی که امروز داریم را مدیون از خود گذشتگی و ایثار شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس هستیم.

وی با اشاره به نقش اصلی عقیدتی سیاسی در یگان‌های ارتش و دلیل اصلی تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی در سال ۵۸ به فرمان امام خمینی (ره) گفت: عقیدتی سیاسی‌ها ماموریت رشد و گسترش فرهنگ و ارزش‌های اسلامی در ارتش بر اساس معیار‌ها و ضوابط اسلامی و تدابیر و رهنمود‌ها و دستورالعمل‌های فرمانده معظم کل قوا را بر عهده دارند. روحانیون در دفاع مقدس حضور پررنگی داشتند بطوریکه نزدیک به چهار هزار نفر شهید طلبه تقدیم انقلاب شد.

رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام جبرائیلی رئیس سابق عقیدتی سیاسی مرکز آموزش سمنان، حجت الاسلام میثم کریمی را به عنوان رییس جدید عقیدتی سیاسی مرکز آموزش و میدان تیر شهدای وظیفه سمنان معرفی کرد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار