به روز شده در: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۵
استاندار بوشهر تاکید کرد؛
«محمدی‌زاده» گفت: باید سعی شود برای تداوم مسیر انقلاب از ظرفیت و دانش جوانان در راستای تحقق سیاست جوان‌گرایی دولت استفاده کرد.
کد خبر: ۴۸۰۳۵۱
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱ - 26September 2021

ضرورت استفاده از ظرفیت جوانان برای تداوم مسیر انقلاببه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، «احمد محمدی‌زاده» استاندار بوشهر امروز در جلسه شورای اداری استان بوشهر با حضور وزیر کشور با قدردانی از حسن اعتماد دولت آیت‌الله رئیسی حمایت‌های استانی در واگذاری سکان هدایت مدیریت ارشد استان بوشهر به وی اظهار داشت: خدمت به مردم در راستای حل مشکلات و تحقق مطالبات مردم بر اساس ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها مورد توجه ویژه قرار دارد.

وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس به نقش مهم رزمندگان در جنگ تحمیلی هشت ساله پرداخت و گفت: دوران دفاع مقدس هشت ساله با هدایت‌ها و رهبری حضرت امام خمینی (ره) با پیروزی غرورآفرین ایران اسلامی به پایان رسید و صدام و رژیم بعث عراق نابود شد و به زباله‌دان تاریخ پیوست.

وی با بیان اینکه شرایط ایران اسلامی در جنگ اقتصادی امروز به مراتب از هشت سال جنگ تحمیلی بهتر است افزود: در آن دوران علاوه بر کشورهای غرب و شرق بر خلاف امروز بسیاری از کشورهای همسایه علیه ایران بودند و رژیم بعث عراق را حمایت می‌کردند.

محمدی‌زاده خدمات انجام شده در 42 سال گذشته را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: استان بوشهر قبل از انقلاب هیچ پیشرفت و توسعه‌ای نداشت و همه مردم در همه بخش‌ها دچار مشکل بودند و الحمدلله باید اعتراف کرد که در 42 سال گذشته خدمات بزرگی در کشور و استان بوشهر انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه بی‌عدالتی در ارائه خدمات به جامعه یکی از معضلات و مشکلات است گفت: با توجه به اینکه گام‌های مهم و بزرگی در حل مشکلات جامعه برداشته شد ولی هنوز نارضایتی وجود که باید با همکاری جامعه دانشگاهی آسیب‌شناسی شود. یکی از عواملی که سبب این وضعیت شده این است که به عدالت درست عمل و فکر نکردیم چرا که تحقق عدالت رضایت اجتماعی را حاصل می‌‌کند

محمدی‌زاده با بیان اینکه حاکم شدن عدالت سبب حل مشکلات و تحقق عدالت اجتماعی می‌شود گفت: باید در این عرصه با همکاری و تعامل دانشگاه راهکارهای توزیع عادلانه خدمات، گسترش عدالت در همه زمینه‌ها و حل مشکلات تدوین و ارائه شود. استان بوشهر در بخش‌های مختلف فرهنگی، صنعتی، کشاورزی، شیلات، اقتصادی و سرمایه‌گذاری دارای توانمندی‌های بالایی است که با استفاده از جوانان خلاق، انقلابی و تحصیل‌کرده این ظرفیت‌ها مورد توجه ویژه قرار گرفته می‌شود.

استاندار بوشهر تصریح کرد: جوان‌گرایی و استفاده از جوانان در عرصه‌های مختلف استان بوشهر یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است.  باید سعی شود برای تداوم مسیر انقلاب از ظرفیت و دانش جوانان در راستای تحقق سیاست جوان‌گرایی دولت استفاده کرد. در این راستا جوانان شاغل در ‌سازمان و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر شناسایی و به آنها مسئولیت داده می‌شود.

محمدی‌زاده با اشاره به سفر رئیس جمهور به بوشهر خاطر گفت: رایزنی برای سفر رئیس جمهور به استان بوشهر انجام شده است که سعی می‌شود با برنامه‌ریزی مناسب نهایت استفاده از ظرفیت حضور هیئت دولت در استان انجام شود. این استان از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است که باید از همه این توانمندی‌ها برای ایجاد یک جهش در تمام ابعاد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی استفاده کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها