به روز شده در: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۲
حماس:
یکی از رهبران جنبش حماس با اشاره به اینکه نبرد آینده در کرانه باختری خواهد بود، خواستار توافق ملی برای مقابله با هماهنگی امنیتی در این منطقه شد.
کد خبر: ۴۸۰۶۸۲
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۷ - 27September 2021

نبرد آینده با اسرائیل در کرانه باختری خواهد بودبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «باسم نعیم» از رهبران جنبش حماس گفت که نبرد آینده با رژیم صهیونیستی در کرانه باختری است.

وی تصریح کرد که همه تلاش‌های ملی و مردمی بایستی برای انقلابی کردن شهر‌ها و روستا‌های کرانه باختری معطوف شود.

نعیم افزود که برای تحقق این هدف بزرگ و راهبردی ابتدا به توافق بر سر یک دیدگاه ملی برای مقابله با نظریه هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی، نیاز است.

وی از طرفداران این نظریه خواست که یا به ملت خود و پروژه ملی آن بپیوندند و یا اینکه کناره‌گیری کنند تا ملت نقش طبیعی خود برای مقاومت در برابر رژیم اشغالگر را ایفا کنند.

طبق گزارش وبگاه «الخلیج الجدید»، نعیم همچنین تأکید کرد که این مقاومت بایستی فراگیر بوده و از تحریم فراگیر و مقاومت مردمی آغاز شود و به حد مقاومت مسلحانه برسد.

او تأکید کرد که رژیم اشغالگر بسیار ضعیف‌تر از آن است که بتواند در نبرد فرسایشی بلندمدت دوام بیاورد یا اینکه بهای سنگینی بپردازد.

وزارت بهداشت فلسطین روز یکشنبه (دیروز) از شهادت پنج فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در حین یورش به روستا‌های اطراف شهر جنین واقع در مرکز کرانه باختری خبر داد.

جنبش حماس در نوار غزه در واکنش به این جنایت صهیونیست‌ها خواستار تشدید مقاومت در کرانه باختری شده بود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار