به روز شده در: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۱
شهید «سید عبدالمهدی سجادیان»:
در وصیت‌نامه شهید «سید عبدالمهدی سجادیان» آمده است: به نام الله برای خدا و برای حفظ و پاسداری از اسلام و قرآن جهاد کردم و در راه خدا و اسلام.
کد خبر: ۴۸۲۸۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۹ - 10October 2021

برای حفظ و پاسداری از اسلام و قرآن جهاد کردمبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از کرمان، «سید عبدالمهدی سجادیان» هجدهم‌ بهمن 1329، در شهرستان سيرجان متولد شد. وی دانشجوي‌مقطع كارشناسي ارشد بود، به عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت. سيزدهم مهر 1361، در سومار توسط نيروهاي عراقي بر اثر اصابت ترکش و قطع‌ پا به شهادت رسيد.

بخشی از وصیت‌نامه شهید «سید عبدالمهدی سجادیان»

خدای یکتا و بزرگ وجود عزیز و مقدس امام را برای اسلام و رهبری مسلمانان جهان حفظ فرماید و ان‌شاالله این لطف الهی تا ظهور حضرت مهدی (عج) ادامه داشته باشد. امام عزیز، از محضر مقدست سه مورد التماس دعای عاجزانه دارم که مخصوصا به هنگام قرائت قرآن مجید و نماز شب از خدای مهربان بخواهید در صورت مصلحت استجاب فرماید دست مقدستان و صورت منور به نور الهی تان را با تمام وجود ناقابلم می بوسم.

پدر عزیز و مادر عزیز سلام: من سیدعبدالمهدی سجادیان فرزند شما با اجازه شما و به نام الله برای خدا و برای حفظ و پاسداری از اسلام و قرآن جهاد کردم و در راه خدا و اسلام و برای شماها فرزند خوبی نبودم و در زندگی ام زیاد نسبت به شماها بی احترامی کردم.

اکنون که این وصیت‌نامه را می خوانید و روحم پیش خدای مهربان و اجداد بزرگوارم هست از شما می خواهم مرا ببخشید و برایم از خدای مهربان طلب آمرزش و مغفرت کنید و خطاهای مرا به بزرگواری خودتان ببخشید و برایم گریه نکنید چون کسی که در راه خدا کشته شود گریه ندارد ان‌شاالله خدا شما را صبر عنایت فرماید.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار