به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۱
بامداد امروز؛
نظامیان رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه ضمن یورش به شهر «نابلس» در کرانه باختری ۸ فلسطینی را بازداشت کردند.
کد خبر: ۴۸۲۹۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۸ - 13October 2021

نظامیان صهیونیست با یورش به کرانه باختری ۸ فلسطینی را بازداشت کردندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از العهد، سلسله اقدامات خصمانه صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان در نقاط مختلف اراضی اشغالی همچنان ادامه دارد. در همین راستا، نظامیان صهیونیست به شهر نابلس در کرانه باختری یورش بردند.

به دنبال این یورش وحشیانه نظامیان صهیونیست به قدس اشغالی درگیری شدیدی میان آن‌ها و شهروندان فلسطینی اتفاق افتاد. صهیونیست‌ها در جریان این درگیری‌ها ۸ فلسطینی را بازداشت کردند.

این در حالی است که چندی پیش اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای جنایت‌های اخیر رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی و نیز در کرانه باختری را به شدت محکوم کرد. اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه خود اعلام کرد که حوادث پی در پی در فلسطین و نیز تلاش‌های مقامات رژیم صهیونیستی برای تحمیل شرایط جدید به فلسطینیان را زیر نظر دارد.

در بیانیه مذکور خطاب به رژیم صهیونیستی گفته شده است: جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین در این سطح خطرناک، ایجاب می‌کند که واکنش‌های کوبنده‌ای به آن نشان دهیم. طبیعی است که تداوم این جنایت‌ها موجب خواهد شد تا اوضاع بیش از پیش تنش آلود گردد.

در این بیانیه همچنین آمده است: رژیم صهیونیستی مسئول تبعات و پیامد‌های جنایات خود علیه فلسطینیان در قدس و کرانه باختری است. ما اجازه نمی‌دهیم که صهیونیست‌ها به جای پس دادن تاوان جنایت‌های گذشته خود، اکنون جنایت‌های جدیدی را مرتکب شوند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار